pldaenfrdeuk

 środa 8 kwietnia 2020r.   imieniny: Dionizy, Radosław

Reklama

A A A
2.2 1 1 1 1 1 Ocena 2.20 (10)

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym spowodowanym przez koronawirus COVID-19 Burmistrz Barlinka apeluje o ograniczenie do niezbędnego minimum wizyt w budynku Urzędu Miejskiego oraz w innych placówkach administracji publicznej.

Zaleca się kontakt telefoniczny pod numerami: 95 746 55 40 i 95 746 24 50 oraz mailowy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

REKLAMA

Bieżące informacje publikowane są na stronie internetowej barlinek.pl.

Burmistrz Barlinka
Dariusz Zieliński

Zarządzenie nr 80 Województwa Zachodniopomorskiego w sprawie zawieszenia imprez
Wojewoda Zachodniopomorski - dot. czasowego zawieszenia działalności 

 

barlinek

barlinek

 

Komentarze  
0 # Ala Gubala 2020-03-15 22:02
"Kiedy kaszlesz lub kichasz zakrywaj usta i nos" - to zalecenie z zamieszczonej tu ulotki przygotowanej przez PIS, NFZ, i Ministerstwo Zdrowia. Czy to jest żart? Do 1ego kwietnia jeszcze troche czasu.

Czy zalecenie nie powinno brzmiec "Kiedy kaszlesz lub kichasz zakrywaj usta i nos jednorazową chusteczką, którą wyrzuć do kosza i następnie umyj lub zdezynfekuj ręce. W przypadku braku chusteczki kichaj w zgięcie ręki w okolicy łokcia." Tego uczą już od wielu, wielu lat w sprzedszkolach i szkołach w USA. Może nie jest to najbystrzejszy naród, ale z pewnością wie jak kichać bardziej higienicznie.

Przydałoby się na tej ulotce też zalecenie o częstej dezynfekcji telefonów komórkowych (i stacjonarnych) oraz pilotów do różnych urządzeń elektronicznych, oraz zalecenie o uzywaniu kart płatniczych (kto ma i może) zamiast płaceniu gotówką.

Pozdrawiam tych co panikują i tych, ktorzy zachowują zimną krew. A wirusowi życzę żeby mu korona spadła... Nie będzie wtedy groźny :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
0 # Guest 2020-03-13 21:09
A czy ktoś pomyślał gdziekolwiek gmina ,rząd o listonoszach co jest ich tysiąc setki gdzie oni docierają do wszystkich pózniej jadą dalej?? pewnie nikt???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 # Guest 2020-03-13 20:44
A ja jestem listonoszem docieram do wszystkich a pózniej jadę dalej może w końcu ktoś się w końcu nami zainteresuje???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-3 # Guest 2020-03-13 07:31
Edukacja prawie jak w czasie okupacji - tajne spotkania na platformach e-learningowych, nauka w trybie eksternistycznym lub z rodzicem, ewentualnie starszym bratem...

Oj w ciekawych czasach żyjemy!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+17 # Guest 2020-03-13 02:18
Koscioły powninni pozamykać
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-1 # Guest 2020-03-12 22:40
Czy w Barlinku działa sztab kryzysowy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+13 # Guest 2020-03-12 19:59
A poczta?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+22 # Guest 2020-03-12 15:54
A co z Drzewnymi i Borne ????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 # Guest 2020-03-13 08:57
Cytuję Guest:
A co z Drzewnymi i Borne ????

w Drzewnych pracuje ponad 1000 ludzi .różnych narodowości itd ale tu nie ma zagrożenia to nie skupisko
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+5 # Guest 2020-03-13 06:49
termometry na bramie i każdy z podwyższoną temperaturą do domu ja tak mam u siebie w pracy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
0 # Guest 2020-03-14 22:49
I co ze temperaturę zmierzą jak objawy mogą być nawet po 2 tyg a ty już zdążysz zarazić pół zakładu, a ta połowa druga, jest to mało skuteczne
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+28 # Guest 2020-03-12 20:45
To są prywatne firmy i one regulują pracę swoich pracowników.!!!!! Apel nawet lekko przeziębionych pracowników. Zostańcie w domu na L4 bez was żadna firma nie upadnie. Bo nie ma ludzi niezastąpionych. !!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi