pldaenfrdeuk środa 23 września 2020r.   imieniny: Bogusław, Libert, Tekla

Reklama

A A A
2.2 1 1 1 1 1 Ocena 2.20 (10)

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym spowodowanym przez koronawirus COVID-19 Burmistrz Barlinka apeluje o ograniczenie do niezbędnego minimum wizyt w budynku Urzędu Miejskiego oraz w innych placówkach administracji publicznej.

Zaleca się kontakt telefoniczny pod numerami: 95 746 55 40 i 95 746 24 50 oraz mailowy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

REKLAMA

Bieżące informacje publikowane są na stronie internetowej barlinek.pl.

Burmistrz Barlinka
Dariusz Zieliński

Zarządzenie nr 80 Województwa Zachodniopomorskiego w sprawie zawieszenia imprez
Wojewoda Zachodniopomorski - dot. czasowego zawieszenia działalności 

 

barlinek

barlinek

 

Komentarze

Ala Gubala

"Kiedy kaszlesz lub kichasz zakrywaj usta i nos" - to zalecenie z zamieszczonej tu ulotki przygotowanej przez PIS, NFZ, i Ministerstwo Zdrowia. Czy to jest żart? Do 1ego kwietnia jeszcze troche czasu.

Czy zalecenie nie powinno brzmiec "Kiedy kaszlesz lub kichasz zakrywaj usta i nos jednorazową chusteczką, którą wyrzuć do kosza i następnie umyj lub zdezynfekuj ręce. W przypadku braku chusteczki kichaj w zgięcie ręki w okolicy łokcia." Tego uczą już od wielu, wielu lat w sprzedszkolach i szkołach w USA. Może nie jest to najbystrzejszy naród, ale z pewnością wie jak kichać bardziej higienicznie.

Przydałoby się na tej ulotce też zalecenie o częstej dezynfekcji telefonów komórkowych (i stacjonarnych) oraz pilotów do różnych urządzeń elektronicznych, oraz zalecenie o uzywaniu kart płatniczych (kto ma i może) zamiast płaceniu gotówką.

Pozdrawiam tych co panikują i tych, ktorzy zachowują zimną krew. A wirusowi życzę żeby mu korona spadła... Nie będzie wtedy groźny :lol:
+1

Guest

I co ze temperaturę zmierzą jak objawy mogą być nawet po 2 tyg a ty już zdążysz zarazić pół zakładu, a ta połowa druga, jest to mało skuteczne

Guest

A czy ktoś pomyślał gdziekolwiek gmina ,rząd o listonoszach co jest ich tysiąc setki gdzie oni docierają do wszystkich pózniej jadą dalej?? pewnie nikt???
+7

Guest

Cytuję Guest:
A co z Drzewnymi i Borne ????

w Drzewnych pracuje ponad 1000 ludzi .różnych narodowości itd ale tu nie ma zagrożenia to nie skupisko
-3

Guest

Edukacja prawie jak w czasie okupacji - tajne spotkania na platformach e-learningowych, nauka w trybie eksternistycznym lub z rodzicem, ewentualnie starszym bratem...

Oj w ciekawych czasach żyjemy!
+28

Guest

To są prywatne firmy i one regulują pracę swoich pracowników.!!!!! Apel nawet lekko przeziębionych pracowników. Zostańcie w domu na L4 bez was żadna firma nie upadnie. Bo nie ma ludzi niezastąpionych. !!!!!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.