pldaenfrdeuk środa 23 września 2020r.   imieniny: Bogusław, Libert, Tekla

Reklama

A A A
2.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 2.33 (3)

Burmistrz Barlinka, działając na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz.U. poz. 374) oraz art. 19 ustawy z dnia 26 kwietnia 2007 r. o zarządzaniu kryzysowym (Dz.U. z 2019 r. poz.1398 z poźn.zm.) informuje, że z dniem 13 marca 2020 r. do odwołania, ogranicza możliwość bezpośredniego załatwiania indywidualnych spraw w Urzędzie Miejskim w Barlinku.

W związku z sytuacją nadzwyczajną, prosimy o załatwianie tylko i wyłącznie spraw pilnych. Pozostałe w miarę możliwości proszę załatwiać drogą elektroniczną (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefoniczną (wykaz telefonów). Jeżeli występuje już konieczność wizyty w Urzędzie, apelujemy o wcześniejsze telefoniczne, wstępne uzgodnienie sprawy z konkretnym pracownikiem.

W Urzędzie Miejskim w Barlinku od 13 marca br. do odwołania wprowadza się czas pracy dla klientów w wyłącznie w pilnych sprawach w godz. 9.00 - 13.00. Klienci, którzy będą przychodzić do Urzędu, będą przyjmowani pojedynczo. Wejście do Urzędu Miejskiego wyłącznie wejściem (bocznym od strony parkingu).

REKLAMA

Kasa w Urzędzie zostaje zamknięta. Wszystkie płatności można dokonywać za pomocą bankowości elektronicznej. Dane o wysokości opłat można ustalić telefonicznie. Przelewy za podatki i za gospodarowanie odpadami komunalnymi należy dokonywać na konta indywidualne wskazane w decyzjach i informacjach przekazanych Państwu. Pozostałe opłaty należy wpłacać na konto o następującym numerze: 34 8355 0009 0000 0387 2000 0016.

Opłaty skarbowe niezbędne do załatwienia spraw można wnosić za pomocą bankowości elektronicznej na wyżej wskazany rachunek bankowy.

Powyższe godziny otwarcia i przyjęć interesantów będą również obowiązywać w następujących spółkach gminnych:

  • PGK Sp. z o.o.
  • Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne „PŁONIA” Sp. z o.o.
  • BTBS Sp. z o.o

Bieżące informacje publikowane są na stronie internetowej barlinek.pl

Burmistrz Barlinka
Dariusz Zieliński

 

UM Barlinek - nadesłane

Komentarze

+9

Guest

Cytuję Guest:
Widać głos fachowca, znaczy epidemiolog jakiś się odezwał, żałosne.

Nie epidemiolog ale osoba która choć trochę poczytała i wie ze czas inkubacji wirusa u dzieci wynosi do 5 tygodni. ;) ah to oznacza ze dzieci tez mogą zachorować tylko przechodzą to „łagodniej „

Guest

Jak już dziecko się zarazi,to przebiega bezobjawowo,nie było przypadku śmiertelności.
Proszę sobie obejrzeć wywiady z lekarzami. Zagrożone są osoby starsze i w średnim wieku.
+18

Guest

Cytuję Guest:
Po co szkoły są zamykane. Przecież dzieci tym wirusem się nie zarażają!! A jeśli chodzi o młodzież to teraz wszędzie ich pełno w marketach w centrach handlowych itd. to raczej powinny być zamykane zakłady pracy.

Strasznie mi przykro,że nasze społeczeństwo ma tak nikłą wiedzę odnośnie tak poważnego zagrożenia... przykro mi....

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.