pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 


 piątek 4 grudnia 2020r.   imieniny: Barbara, Biernat, Piotr

Reklama

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (2)

Z uwagi za zagrożenie epidemiologiczne, na wszystkich oddziałach szpitalnych Szpitala Barlinek, nadal obowiązuje całkowity zakaz odwiedzin chorych. Każdego dnia, napływają nowe komunikaty. Prosimy o zapoznanie się z nimi i stosowanie się do zaleceń. W trosce o dobro i bezpieczeństwo rodzących się dzieci, z dniem 13 marca wprowadzono zawieszenie odbywania rodzinnych porodów.

Dodatkowo, od najbliższego poniedziałku, 16 marca, laboratorium będzie przyjmowało tylko i wyłącznie Pacjentów w trybie „Cito” (Pacjenci ze skierowaniem pilnym, proszeni są o wcześniejszy kontakt telefoniczny 95 7461-810 wew.39).

Badania prywatne również nie będą realizowane. Szpital Barlinek Sp. z o.o. wstrzymuje także do odwołania, wszystkie zabiegi i operacje planowe

REKLAMA

Ważne! Jeśli mają Państwo gorączkę, suchy kaszel lub duszność, prosimy o NIEPRZYCHODZENIE do lekarza rodzinnego, na Szpitalne Oddziały Ratunkowe czy też Nocną i Świąteczną Opiekę Zdrowotną! W takim przypadku udaj się do najbliższego szpitala zakaźnego bądź skontaktuj się z lokalną Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną. Tam uzyskasz informacje o tym, jak masz dalej postępować.

SANEPID MYŚLIBÓRZ 95/ 747 56 16 lub tel. alarmowy po godz. 15:00 - 784 689 783

SZPITAL SZCZECIN / ARKOŃSKA 4

Izba Przyjęć Zakaźna dla Dorosłych tel. 91/ 813 94 40

Izba Przyjęć Zakaźna dla Dzieci tel. 91/ 813 92 01

 

Szpital Barlinek

 

barlinek

 

Komentarze

+6

Guest

Cytuję Guest:
Warto zapytać o to lekarza, a nie Internet :)

Moje dziecko ma szczepienie na początku kwietnia, więc nie będę teraz leciała do przychodni razem z dzieckiem bo nie mam go z kim zostawić. Dodzwonić się tam ciężko, do tego mają zapewne dużo pilniejszych telefonów w sprawach bieżących. Trochę się już tym niepokoję więc zadałam pytanie z nadzieją że ktoś kompetentny na nie odpowie. Więc jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia tylko złośliwie to lepiej nie pisz nic!
+3

Guest

Man man pytanie, czy w takiej sytuacji jaką mamy można szczepić dzieci, ponieważ szczepienie w pewnym stopniu osłabia organizm?

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.