pldaenfrdeuk środa 23 września 2020r.   imieniny: Bogusław, Libert, Tekla

Reklama

A A A
1 1 1 1 1 1 Ocena 1.00 (1)

Zarząd Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. informuje, że z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne i w trosce o zapewnienie ciągłości realizacji ważnych usług dla mieszkańców Gminy Barlinek od dnia 14.03.2020 r.

 

REKLAMA

  1. Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Szpitalnej 4 będzie nieczynny, a teren PGK zamknięty dla osób nieupoważnionych – do odwołania.
  2. Odbiór odpadów komunalnych przez PGK z posesji zamieszkałych i niezamieszkałych będzie odbywał się bez zmian.
  3. Zamówienia na podstawienie i odbiór kontenerów oraz worków typu big-bag na odpady oraz wywóz odpadów płynnych należy składać wyłącznie telefonicznie pod numerem  95 746 23 11 w. 26.
  4. Worki do segregacji będą pozostawiane po odbiorze na posesji jak dotychczas oraz udostępnione do odbioru na portierni przy ul. Szpitalnej 4 od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-13.00.
  5. Usługi pogrzebowe funkcjonować będą normalnie, jednakże prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem 502 151 805.
  6. Biuro cmentarza będzie niedostępne dla klientów do odwołania. W sprawie opłat cmentarnych prosimy kontaktować się telefonicznie pod numerem 95 746 12 17.
  7. Kasa w siedzibie Spółki będzie nieczynna do odwołania. Płatności oraz przedpłaty za usługi należy realizować na rachunek Przedsiębiorstwa: GBS Barlinek 64 8355 0009 0000 0329 2000 0003.

 

PGK Barlinek - nadesłane

 

Komentarze

-2

Guest

Jak wszyscy będą pracować to wkrótce nie będzie kto nie miał kto pracować.Czy znane znane są Tobie słowa odpowiedzialność i współodpowiedzialność?
+5

Guest

Cytuję Guest:
A my w zakładach pracy 80 osób na zmianie i co?? Mięso armatnie?

Zgromadzenia do 50 osób. Zgłosić do sanepidu zamkną.
+12

Guest

Renty wysyłajcie na konto,listy dotyczące różnych spraw np sądowych będą nieważne bo Sądy zamknięte,Urzędy zamknięte.Wszyscy Listonosze mają zostać w swoich Urzędach i wykonywać pracę wewnętrzną do odwołania.Ogłoszony Stan zagrożenia obejmuje Wszystkich LISTONOSZY też.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.