pldaenfrdeuk

 środa 8 kwietnia 2020r.   imieniny: Dionizy, Radosław

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)

Szanowni Pacjenci, w związku z ogłoszeniem przez premiera Mateusza Morawieckiego stanu zagrożenia epidemicznego koronawirusem, w trosce o zdrowie mieszkańców i personelu medycznego, lekarze Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Barlinku, zwracają się z prośbą do wszystkich Pacjentów.

Prosimy aby:

  • Rejestracja do lekarza odbywała się TYLKO TELEFONICZNIE.
  • Do lekarza zgłaszały się osoby TYLKO I WYŁĄCZNIE pilnie potrzebujące pomocy.
  • Po recepty zgłaszać się telefonicznie – kod e-recepty wyślemy SMS’em lub podamy telefonicznie, prosimy podawać swój numer telefonu.
  • Planowane pobrania krwi nie będą się odbywały aż do ustabilizowania sytuacji epidemii, wyjątkami są pilne przypadki.

Prosimy zachować zdrowy rozsądek, stosować się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia, pozostać w domu i unikać zgromadzeń.

REKLAMA

Jeśli poczujesz się gorzej, czujesz się przeziębiony, potrzebujesz recepty, zwolnienia – nie przychodź, zadzwoń do swojego lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Zostaniesz poinformowany jak masz postępować.

Powyższe zalecania dotyczą WSZYSTKICH lekarzy POZ!

„Medyk” S.C. Barlinek – tel. 95 746 61 82
„Żyjmy zdrowo” Barlinek – tel. 95 746 33 59
„Eskulap” S.C. Barlinek – tel. 95 746 00 05
Gabinet NZOZ lek. med. Marek Grzywna – tel. 95 746 44 20

 

Lekarze i personel medyczny Podstawowej Opieki Zdrowotnej Barlinka

 

barlinek

 

 

Komentarze  
0 # Guest 2020-04-01 11:43
Jeśli ktoś chce wyłudzić zwolnienie to radzę nie dzwonić i nie blokować linii ludziom naprawdę potrzebującym kontaktu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
0 # Guest 2020-03-18 20:01
W Eskulapie nie ma problemu po dodzwonieniu się Panie poźniej oddzwaniaja i podają KOD do recept więc w czym problem????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 # Guest 2020-03-16 17:46
Co ze szczepieniami ? Z noworodkami które muszą zostać zaszczepione w ciągu pierwszych miesięcy kilka razy ? Szczepią normalnie ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-8 # Guest 2020-03-20 11:35
spokojnie...jeszcze zdążysz zatruć swoje dziecko aluminium, rtęcią i pochodnymi szkodliwych metali znajdujących się w tych szczepionkach...oczywiście tego nie życzę natomiast na pewno życzę świadomości...Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 # Guest 2020-03-23 08:51
Rozumiem że Pan/Pani sam nie jest szczepiony .... Radzę się doedukowac. A swoje mądrości apropo szczepień stosować na swoich dzieciach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 # Guest 2020-03-20 23:42
taaa, setki tysięcy teraz chorujących ludzi czeka na szczepionkę jak na zbawienie, tysiące pracują nad jej wynalezieniem, a kilkuset "oświeconych inaczej" pewnie później powie, że wynaleźli kolejną truciznę :sad: LUDZIE! OPAMIĘTAJCIE SIĘ WRESZCIE!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+5 # Guest 2020-03-20 22:04
Cytuję Guest:
spokojnie...jeszcze zdążysz zatruć swoje dziecko aluminium, rtęcią i pochodnymi szkodliwych metali znajdujących się w tych szczepionkach...oczywiście tego nie życzę natomiast na pewno życzę świadomości...Pozdrawiam

znowu ciemnogród,eech
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+11 # Guest 2020-03-16 14:23
Chyba jedyny pozytyw tego wirusa. Możliwość rejestracji przez telefon i też załatwienie recepty. Prawie jak na zachodzie. Szkoda ze jak to wszystko minie to cofniemy się z powrotem do epoki kamienia łupanego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 # Guest 2020-03-16 12:25
Ja się dzisiaj szybciutko połączyłam. Za trzecim razem się udało, wszystko szybciutko i sprawnie.:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 # Guest 2020-03-17 10:54
Ja też dzisiaj bez problemu, ale wczoraj dzwonilam 37 razy i się poddałam. W poniedziałki zawsze jest więcej ludzi do lekarza.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+21 # Guest 2020-03-16 08:43
Kochani, teraz właśnie lekarze są najważniejsi, oni muszą być zdrowi dla nas, bez nich nic nie zrobimy, nie zawracajmy im głowy jakimś duperelem, przed nami trudny czas, bądźmy wyrozumiali i wdzięczni, że są osoby chcące nieść pomoc innym. Dziękujemy!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+14 # Guest 2020-03-16 10:13
Dla wielu ludzi dzień bez narzekania i krytykowania to dzień stracony. Dajmy spokój służbie zdrowia. Niech robią swoje, bo jak oni pójdą na zwolnienia to po nas.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+13 # Guest 2020-03-16 07:18
Czy nie lepiej włączyć rejestrację przez net? Na pewno trochę odciąży...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+42 # Guest 2020-03-15 17:59
Przypominam że lekarze pielęgniarki i ratownicy są ba pierwszej linii frontu w walce z wirusem przydałoby się być wdzięcznym za ich pomoc a nie krytykowac
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+38 # Guest 2020-03-15 15:47
Rejestracja tylko telefonicznie ,o to jak do tej pory bedzie dzwonic trzeba bedzie od 8ej - 18ej .Albo ciagle zajete albo nikt nie odbiera.Powodzenia w dzwonieniu .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-5 # Guest 2020-03-16 10:09
Skoro ciągle zajęte to znaczy, że jednak ktoś się dodzwania.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-12 # Guest 2020-03-15 16:15
Cytuję Guest:
Rejestracja tylko telefonicznie ,o to jak do tej pory bedzie dzwonic trzeba bedzie od 8ej - 18ej .Albo ciagle zajete albo nikt nie odbiera.Powodzenia w dzwonieniu .

O ja ale ciemnogród.gdy jest normalna osobista rejestracja to normalne ze pielęgniarka nie ma czasu na yelefon i odbiera sporadycznie.a jak bedzie tylko rejestracja tel.to bedzie Pani przy słuchawce stać i rejestrować.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+8 # Guest 2020-03-16 09:05
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Rejestracja tylko telefonicznie ,o to jak do tej pory bedzie dzwonic trzeba bedzie od 8ej - 18ej .Albo ciagle zajete albo nikt nie odbiera.Powodzenia w dzwonieniu .

O ja ale ciemnogród.gdy jest normalna osobista rejestracja to normalne ze pielęgniarka nie ma czasu na yelefon i odbiera sporadycznie.a jak bedzie tylko rejestracja tel.to bedzie Pani przy słuchawce stać i rejestrować.

Gościu nie umiesz czytać że rejestracja jest tylko telefoniczna a i tak telefony nie są odbierane.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-1 # Guest 2020-03-16 21:44
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Rejestracja tylko telefonicznie ,o to jak do tej pory bedzie dzwonic trzeba bedzie od 8ej - 18ej .Albo ciagle zajete albo nikt nie odbiera.Powodzenia w dzwonieniu .

O ja ale ciemnogród.gdy jest normalna osobista rejestracja to normalne ze pielęgniarka nie ma czasu na yelefon i odbiera sporadycznie.a jak bedzie tylko rejestracja tel.to bedzie Pani przy słuchawce stać i rejestrować.

Gościu nie umiesz czytać że rejestracja jest tylko telefoniczna a i tak telefony nie są odbierane.

Przeczytaj jeszcze raz i sam sobie odpowiedz na to pytanie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 # Guest 2020-03-15 16:11
Sarkazm nikomu jeszcze nie pomógł,pacjentów są tysiące . Trzeba cierpliwie dzwonić i z pewnością się uda.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi