pldaenfrdeuk środa 23 września 2020r.   imieniny: Bogusław, Libert, Tekla

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)

Szanowni Pacjenci, w związku z ogłoszeniem przez premiera Mateusza Morawieckiego stanu zagrożenia epidemicznego koronawirusem, w trosce o zdrowie mieszkańców i personelu medycznego, lekarze Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Barlinku, zwracają się z prośbą do wszystkich Pacjentów.

Prosimy aby:

  • Rejestracja do lekarza odbywała się TYLKO TELEFONICZNIE.
  • Do lekarza zgłaszały się osoby TYLKO I WYŁĄCZNIE pilnie potrzebujące pomocy.
  • Po recepty zgłaszać się telefonicznie – kod e-recepty wyślemy SMS’em lub podamy telefonicznie, prosimy podawać swój numer telefonu.
  • Planowane pobrania krwi nie będą się odbywały aż do ustabilizowania sytuacji epidemii, wyjątkami są pilne przypadki.

Prosimy zachować zdrowy rozsądek, stosować się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia, pozostać w domu i unikać zgromadzeń.

REKLAMA

Jeśli poczujesz się gorzej, czujesz się przeziębiony, potrzebujesz recepty, zwolnienia – nie przychodź, zadzwoń do swojego lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Zostaniesz poinformowany jak masz postępować.

Powyższe zalecania dotyczą WSZYSTKICH lekarzy POZ!

„Medyk” S.C. Barlinek – tel. 95 746 61 82
„Żyjmy zdrowo” Barlinek – tel. 95 746 33 59
„Eskulap” S.C. Barlinek – tel. 95 746 00 05
Gabinet NZOZ lek. med. Marek Grzywna – tel. 95 746 44 20

 

Lekarze i personel medyczny Podstawowej Opieki Zdrowotnej Barlinka

 

barlinek

 

 

Komentarze

+1

Guest

Rozumiem że Pan/Pani sam nie jest szczepiony .... Radzę się doedukowac. A swoje mądrości apropo szczepień stosować na swoich dzieciach.
+3

Guest

taaa, setki tysięcy teraz chorujących ludzi czeka na szczepionkę jak na zbawienie, tysiące pracują nad jej wynalezieniem, a kilkuset "oświeconych inaczej" pewnie później powie, że wynaleźli kolejną truciznę :sad: LUDZIE! OPAMIĘTAJCIE SIĘ WRESZCIE!
+5

Guest

Cytuję Guest:
spokojnie...jeszcze zdążysz zatruć swoje dziecko aluminium, rtęcią i pochodnymi szkodliwych metali znajdujących się w tych szczepionkach...oczywiście tego nie życzę natomiast na pewno życzę świadomości...Pozdrawiam

znowu ciemnogród,eech
-8

Guest

spokojnie...jeszcze zdążysz zatruć swoje dziecko aluminium, rtęcią i pochodnymi szkodliwych metali znajdujących się w tych szczepionkach...oczywiście tego nie życzę natomiast na pewno życzę świadomości...Pozdrawiam
-1

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Rejestracja tylko telefonicznie ,o to jak do tej pory bedzie dzwonic trzeba bedzie od 8ej - 18ej .Albo ciagle zajete albo nikt nie odbiera.Powodzenia w dzwonieniu .

O ja ale ciemnogród.gdy jest normalna osobista rejestracja to normalne ze pielęgniarka nie ma czasu na yelefon i odbiera sporadycznie.a jak bedzie tylko rejestracja tel.to bedzie Pani przy słuchawce stać i rejestrować.

Gościu nie umiesz czytać że rejestracja jest tylko telefoniczna a i tak telefony nie są odbierane.

Przeczytaj jeszcze raz i sam sobie odpowiedz na to pytanie.
+11

Guest

Chyba jedyny pozytyw tego wirusa. Możliwość rejestracji przez telefon i też załatwienie recepty. Prawie jak na zachodzie. Szkoda ze jak to wszystko minie to cofniemy się z powrotem do epoki kamienia łupanego.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.