pldaenfrdeuk środa 23 września 2020r.   imieniny: Bogusław, Libert, Tekla

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

Jak Państwa informowaliśmy, Gmina Barlinek uzyskała dotację na wymianę pieców na węgiel i termomodernizację budynków jednorodzinnych. Aktualnie nie ma jeszcze możliwości składania w Urzędzie Miejskim w Barlinku formularzy do wypełnienia w celu uzyskania dofinansowania.

 

REKLAMA

Rozpoczęcie naboru wniosków nastąpi na przełomie drugiego i trzeciego kwartału bieżącego roku i zostanie poprzedzone kampanią informacyjną. Wobec powyższego, informacja o możliwości pobrania stosownego wniosku i miejscu jego złożenia zostanie przekazana w ramach ww. kampanii.

 

UMiG Barlinek - nadesłane

 

Komentarze

+3

Guest

Dofinansowanie swoją drogą, bo co z tego że ktoś wymieni piec, jak i tak dalej będzie palić śmieciami.
Może lepiej zainwestować najpierw w jakiegoś drona, wysłać paru urzędników po mieście i niech sprawdzają czym kto pali.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.