pldaenfrdeuk środa 23 września 2020r.   imieniny: Bogusław, Libert, Tekla

Reklama

A A A
4.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 4.67 (12)

Osoby starsze, chore, te z obniżoną odpornością, są szczególnie narażone za zakażenie wirusem COVID-19. Zaleca się więc, aby nie wychodziły z domu i nie miały kontaktu z innymi osobami. Drodzy Seniorzy i osoby chore oraz samotne.

Jeśli z powodu koronawirusa nie wychodzisz z domu a potrzebujesz zrobić zakupy, pójść do apteki czy też wyprowadzić psa na spacer, zadzwoń do harcerzy z Harcerskiego Szczepu Puszczy Barlineckiej.

REKLAMA

Pełnoletni harcerze zrobią Wam zakupy, kupią leki i wyjdą z psem. Pomoc jest udzielana bezpłatnie! Tel. 721 950 428

HSPB

 

Zmieniliśmy zdjęcie do artykułu.

barlinek

 

Komentarze

+4

Guest

Harcerze jestescie WIELCY. Zawsze mozna na was polegać. Wiekszość harcerzy pomagajacych
seniorom to pełnoletni młodzi ludzie. Często jest to młodzież która za chwilę będzie zdawała maturę, jednak znajdują czas na pomoc innym. Wiem ,ze wsród harcerek jest przyszła studentka medycyny- zyczymy Ci Domicelko sukcesów na maturze i egzaminach na medycynę. Dziękujemy
+5

Guest

Myślę, że są to dorosłe osoby, które mają świadomość ryzyka jakie podejmują. A więc tym bardziej wielkie brawa dla nich!
+14

Guest

Zdjęcie może trochę mylić, a nie każdy wczytał się w treść: pomoc świadczą tylko pełnoletni harcerze. Tych niepełnoletnich ZHP nie może narażać.
+9

Guest

Cytuję TBM58:
Cytuję Guest:
Piękny gest .CZUWAJ!!

Gest piękny ale nie za bardzo rozsadny.Młodzież powinna siedzieć w domu.


Rozsądny może nie ale najlogiczniejszy. Wirus po nich spłynie a starszych wykończy. Ale co tam jak lepsze to niż to co inna moździerz wyprawia. Aby nie było tak jak we Włoszech

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.