pldaenfrdeuk środa 23 września 2020r.   imieniny: Bogusław, Libert, Tekla

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

Wprowadzenie w kraju stanu zagrożenia epidemicznego oraz zawieszenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych sprawiło, że terminy związane z rekrutacją do przedszkoli zostały wydłużone. W związku z powyższym, dyrektorzy barlineckich przedszkoli miejskich informują, iż w terminie 09 marca - 27 marca 2020, można składać wnioski do przedszkoli na rok szkolny 2020/2021.

Wnioski do pobrania na stronach internetowych:

  • Przedszkole Miejskie Nr 1, ul. Kombatantów 3, przedszkole1-barlinek.pl
  • Przedszkole Miejskie Nr 2, ul. Podwale 11, barlinek.stronyzklasa.pl

REKLAMA

Jednocześnie, z uwagi na bezpieczeństwo rodziców oraz pracowników, zwracamy się z prośbą, aby wnioski składane były drogą elektroniczną. Do maila prosimy dołączyć skan lub zdjęcia wszystkich wymaganych dokumentów. Tuż po zniesieniu stanu zagrożenia, konieczne będzie osobiste złożenie oryginałów. 

Maile prosimy kierować na adresy:

  • PM nr 1 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • PM nr 2 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dyrektorzy barlineckich przedszkoli miejskich

Foto: Archiwum PM1

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.