pldaenfrdeuk

 środa 8 kwietnia 2020r.   imieniny: Dionizy, Radosław

Reklama

A A A
4.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 4.67 (3)

Około 120 osób objętych jest kwarantanną w powiecie myśliborskim. Około 38 w gminie Barlinek. Taki jest stan na dzień 25 marca br. Informację uzyskaliśmy od rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu, asp. sztab. Jacka Poleszczuka.

Jednocześnie podkreśla on, że sytuacja ta każdego dnia zmienia się. Przypomnijmy, że za złamanie zasad kwarantanny grozi kara finansowa do 30 tys. zł.

REKLAMA

Między innymi w gminie Barlinek policjanci stwierdzili, że nie wszystkie osoby, które powinny przebywać w miejscu kwarantanny, tam przebywały. Osoby te zostały ukarane.

js

 

barlinek

barlinek

  

 

Komentarze  
+20 # Guest 2020-03-27 22:47
Niestety coś mi się nie zgadza, bo na każdym kroku słyszę "zostań w domu", a mój pracodawca mówi "pracujemy". Skoro muszę pracować wśród ludzi, to mogę również przejść się przez miasto - i zapewniam, że przebywam wtedy w mniejszym skupisku ludzi niż w pracy!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-3 # Guest 2020-03-27 17:50
Niema informacji ile osób jest objętych kwarantannom w Barlinku
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-1 # Guest 2020-03-28 07:58
Cytuję Guest:
Niema informacji ile osób jest objętych kwarantannom w Barlinku

Kwarantanną
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 # Guest 2020-03-27 20:59
Cytuję Guest:
Niema informacji ile osób jest objętych kwarantannom w Barlinku

CoMoże jeszcze nazwiska z adresami podac? Kto ma soedziec w domu to siedzi. Rodziny tych osob byłyby traktowane jak tredowaci.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+13 # Guest 2020-03-27 15:13
Zastanawia mnie gdzie jest policja do pilnowania porządku. Wogole ich nie widać na mieście za to grupki 6-7 osobowe gowniarzy można spotkać owszem. A może warto bylo by zadac pytanie: gdzie sa ich rodzice? Ludzie ogarnijcie się i zdajcie sobie sprawę z powagi sytuacji - tu szczególnie rodzice - Bo inaczej nie skończy się to nigdy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+22 # Guest 2020-03-27 13:31
Niestety ale ludzie dalej lekceważą nakaz przebywania w domu. Dzisiaj przejeżdżałem przez Barlinek. Ludzie jak gdyby nigdy nic chodzą, spacerują. A co mnie zaniepokoiło to duża liczba starszych osób. Piszecie o jakiejś wolności. Straszne jest to, że wiele osób nie zdaje sobie sprawy z zagrożenia. Po coś jest w końcu ten nakaz przebywania w domu. Im szybciej się to skończy tym szybciej będziemy mogli wrócić do pracy i normalnego życia. Do tego potrzebna jest pełna świadomość skali zagrożenia. Ważniejsze jest swoje i czyjeś zdrowie. Bądźmy odpowiedzialni. Zostańmy w domu !!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+5 # Guest 2020-03-27 17:25
Cytuję Guest:
Niestety ale ludzie dalej lekceważą nakaz przebywania w domu. Dzisiaj przejeżdżałem przez Barlinek. Ludzie jak gdyby nigdy nic chodzą, spacerują. A co mnie zaniepokoiło to duża liczba starszych osób. Piszecie o jakiejś wolności. Straszne jest to, że wiele osób nie zdaje sobie sprawy z zagrożenia. Po coś jest w końcu ten nakaz przebywania w domu. Im szybciej się to skończy tym szybciej będziemy mogli wrócić do pracy i normalnego życia. Do tego potrzebna jest pełna świadomość skali zagrożenia. Ważniejsze jest swoje i czyjeś zdrowie. Bądźmy odpowiedzialni. Zostańmy w domu !!!!!!!!!!!!!!

Wrócić do pracy?? To masz dobrze bo większość nadal pracuje, ludzie też muszą jeść czyli wyjść i oddychać zwierzyn powietrzem, mamy się nie grupować a nie pozamykać na 4 spusty, nie mówię że mamy latać bez potrzeby ale spacery są niezbędne dla zdrowia, po drugie weźmy drzewne ile tam osób pracuje, borne itp, później do sklepu po pracy idą jeżeli ktoś będzie chory to nierealne jest to żeby nie zaraził kogoś, państwo ma to gdzieś, mamy pracować na nich, na ich samochody na ich wycieczki, mamy głosować i siedzieć w domach!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+19 # Guest 2020-03-27 12:40
Niestety, ale osoby które przyjechały zza granicy maja w duszy kwarantannę. Zamiast siedzieć w domu chodzą po sklepach... jakbym nie znał to w życiu bym nie uwierzył...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
0 # Guest 2020-04-06 01:51
Cytuję Guest:
Niestety, ale osoby które przyjechały zza granicy maja w duszy kwarantannę. Zamiast siedzieć w domu chodzą po sklepach... jakbym nie znał to w życiu bym nie uwierzył...

Zgłoś
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-1 # Guest 2020-03-26 21:21
Zle decyzje rzadu tylko spowolnia ale nie zatrzymają epidepidemi, z z nią nadchodzących śmierci naszych bliskich .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
0 # Guest 2020-03-27 22:02
Cytuję Guest:
Zle decyzje rzadu tylko spowolnia ale nie zatrzymają epidepidemi, z z nią nadchodzących śmierci naszych bliskich .

Siedzieć na *** trzeba a nie latać po mieście bez potrzeby to jest lekarstwo!!! A nie zwalasz na rząd, zacznij od siebie!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+24 # Guest 2020-03-26 19:50
Co jeszcze musi sie stac zeby czlowiek zrozumial ze tak nie wiele nam w zyciu potrzeba - zdrowie, wolnosc i papier toaletowy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-9 # Guest 2020-03-26 20:55
Cytuję Guest:
Co jeszcze musi sie stac zeby czlowiek zrozumial ze tak nie wiele nam w zyciu potrzeba - zdrowie, wolnosc i papier toaletowy.

Nasza wolność właśnie poszła....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-13 # Guest 2020-03-26 22:48
a i z papierem ciężko....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi