pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 


 czwartek 3 grudnia 2020r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

Szpital Barlinek Sp. z o.o. informuje, że ze względu na brak pacjentów w godzinach popołudniowych spowodowany pandemią COVID-19, do odwołania zawiesza działalność poradni chirurgicznej we wtorki w godzinach od 14:00 do 18:00.

 

REKLAMA

Pilne przypadki poradni chirurgicznej przejmie Izba Przyjęć Szpitala.

 

UM Barlinek - nadesłane

 

„PODZIEL SIĘ, JEŚLI MOŻESZ” Szanowni Państwo! Przyjaciele barlineckiego Szpitala! Ludzie i Firmy Wielkiego Serca ! W...

Opublikowany przez Szpital Barlinek Wtorek, 14 kwietnia 2020

 

Komentarze

+6

Guest

Rodzice walcie do prezesa i burmistrza niech nie wciskają Wam kitu są chętni lekarze ,tylko wogule rozmów, z nimi się nie podejmuje bo nie chcą dziecięcego otworzyć nie dajcie się bo jak tak dalej będzie, to rzeczywiście supermarket otworzą, chyba że już ktoś ma jakiś interes
+9

Guest

Jest masakra z naszym szpitalem. Jak ludzie chorują to lepiej nie idź bo nie ma lekarza i odsyłają cie i dzieci do innego miasta. Jak ludzie nie chorują to też nie dobrze.
Supermarket zrobić a każdy wtedy będzie tam odwiedzał
-1

Guest

Na stronie UM Barlinek masz tytuł "Zawieszona działalność poradni chirurgicznej".
Warto przeczytać cały artykuł ze zrozumieniem.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.