pldaenfrdeuk

 wtorek 4 sierpnia 2020r.   imieniny: Alfred, Arystarch, Dominik

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)

03 maja ok. godz. 18.30, druhowie z OSP Barlinek otrzymali wezwanie do pożaru altanki. Budynek zlokalizowany jest w lesie przy ul. Św. Bonifacego. Na miejsce zadysponowano dwie jednostki z barlineckiej OSP i dzięki szybkiej akcji właścicieli działki oraz strażaków, altankę udało się uratować.

Z nieznanych jak do tej pory przyczyn, zapaliła się składowana słoma.

REKLAMA

Druhowie z budynku wynieśli sześć kociaków. W trakcie akcji gaśniczej matki kotków na miejscu nie było, jednak po jakimś czasie wróciła.

Na miejsce przybyli wolontariusze z Fundacji Przyjaciele Czterech łap, jednak ich pomoc w tym przypadku nie była konieczna.

monikary

 

barlinek

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.