pldaenfrdeuk

 wtorek 4 sierpnia 2020r.   imieniny: Alfred, Arystarch, Dominik

Reklama

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (2)

WORD Szczecin Oddział Terenowy w Barlinku z dniem 4 maja rozpoczął zapisy na egzaminy teoretyczne w zakresie kat. A, A1, A2, AM, B, B1; oraz na egzaminy praktyczne w zakresie kat. B,B1. Terminy realizacji wszystkich egzaminów, ruszają od 11 maja. WORD wprowadził także procedury bezpieczeństwa dla przyszłych kierowców i egzaminatorów.

Na teren Oddziału mają wstęp tylko osoby bieżąco zapisane na egzamin, bez osób towarzyszących i zgłaszają się na 5 minut przed wskazaną godziną. Kursant przystępujący do egzaminu, powinien być wyposażony w środki ochrony osobistej a w przypadku podejrzenia u siebie objawów choroby, ma prawo do zmiany terminu egzaminu przed wyznaczoną godziną egzaminu bez konsekwencji utraty płatności.

REKLAMA

Przed przystąpieniem do egzaminu każda osoba zostanie poddana kontrolnemu pomiarowi wysokości temperatury. W przypadku stwierdzenia, że osoba zgłoszona wykazuje objawy chorobowe, tj. gorączkę, kaszel, katar, duszności, Ośrodek ma prawo odmówić przyjęcia tej osoby na egzamin bez konsekwencji utraty opłaty. Opłata za egzamin podlega wówczas zwrotowi lub wykorzystaniu w późniejszym terminie. Osoby oczekujące na egzamin powinny przestrzegać zalecanych minimalnych odległości oraz stosować się do poleceń i oznakowania umieszczonego na terenie Oddziału.

Szczegółowe informacje i zalecenia znajdą Państwo tutaj.

monikary

 

barlinek

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.