pldaenfrdeuk

 wtorek 4 sierpnia 2020r.   imieniny: Alfred, Arystarch, Dominik

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

Zrób sobie „Niezapominajkowe zdjęcie” – do tego zaprasza Centrum Informacji Turystycznej. Właśnie dziś, 15 maja w godz. 12.30 - 16.00, na Rynku Miejskim będzie stał „niezapominajkowy rower”.

Ten rower i te zdjęcia to symbol, obchodzonego od 16 lat w Barlinku święta. 15 maja, jest od dwóch lat, obchodzony także jako „Dzień Romany Kaszczyc”. Dlaczego? A właśnie dlatego, że to „Barlinecka Roma” zapoczątkowała obchody Święta Niezapominajki w naszym mieście.

REKLAMA

Przyjdź zrób sobie fotkę z rowerem i wyślij "Niezapominajkę z Barlinka". Oczywiście pamiętajmy o wszystkich zasadach bezpieczeństwa. Zachowujemy 2m odstępu, nie grupujemy się, nie witamy się dłonią i zasłaniamy usta oraz nos!

BOK - Centrum Informacji Turystycznej

Z zaproszenia na barlinecki rynek skorzystali mieszkańcy Barlinka. Chętnie robili sobie zdjęcia z niezapominajkowym rowerem, ubierając delikatne niebieskie elementy. Były to parasolki, kapelusze czy też apaszki.

Nie zabrakło również małej części artystycznej, którą przygotowali Mirosław Sulikowski i Krzysztof Komorowski.

Na zakończenie ławeczkę Romany Kaszczyc przyozdobiły niezapominajki. 

 

barlinek

barlinek

barlinek

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.