pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

 


 niedziela 17 stycznia 2021r.   imieniny: Antoni, Jan, Rościsław

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

W trudnych dziś czasach, wiele osób wspiera się na różne sposoby. Czasami są to drobne gesty, jak zrobienie zakupów a czasami są to podarunki sprawiające wiele satysfakcji.

Kilka dni temu, takim niezwykłym prezentem został obdarowany Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Barlinku. Państwo A.B.Kostrzewscy z Gospodarstwa Rolno Szkółkarskiego „Omorica" w Moczkowie, podarowali Ośrodkowi krzewy ozdobne. Rośliny zostały już wkopane i będą umilać czas wychowawcom oraz wychowankom. Bardzo dziękujemy za tak miły gest. 

REKLAMA

Pozostaje tylko dbać o nie, codziennie je pielęgnować i czekać na powrót młodzieży, którą zapraszamy do naszego internatu, do pięknych, odremontowanych pokoi, siłowni i kół zainteresowań. Wszystko oczywiście za darmo.

 

Wychowawcy i Dyrekcja OSiW w Barlinku

 

barlinek

barlinek

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.