pldaenfrdeuk

 wtorek 4 sierpnia 2020r.   imieniny: Alfred, Arystarch, Dominik

Reklama

A A A
1 1 1 1 1 1 Ocena 1.00 (1)

Dzisiaj około godz. 11.00 doszło do kolizji drogowej na DW151 odcinek Barlinek - Łubianka. Jak poinformował nas oficer prasowy KPP w Myśliborzu Jacek Poleszczuk, jadący w kierunku Gorzowa, kierujący samochodem osobowym Ford, rozpoczynając manewr wyprzedzania nie zauważył, że jadący przed nim samochód zamierza skręcić.

W wyniku niezachowania należytej ostrożności, oba pojazdy się zderzyły. Na szczęście kierującym nic się nie stało, więc Policja zakwalifikowała to zdarzenie jako kolizję a nie wypadek.

 

REKLAMA

Obaj kierowcy zostali także przebadani na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu. Byli trzeźwi. Dokładny przebieg zdarzenia, którego każdy uczestnik podaje inną wersję, wyjaśniać będą policjanci.

js 

 

Foto: OSP Barlinek

barlinek

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.