pldaenfrdeuk

 niedziela 5 lipca 2020r.   imieniny: Antoni, Bartłomiej, Jakub

Reklama

A A A
3.1666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.17 (6)

23 maja przed godz. 16.30, doszło do kolizji na słynnym już zakręcie DW151, odcinek Barlinek - Łubianka. Informacji w tej sprawie, udzielił nam oficer prasowy KPP w Myśliborzu Jacek Poleszczuk. Jadący w kierunku Gorzowa kierujący samochodem osobowym Renault, prawdopodobnie niedostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w następstwie czego wypadł z niej, wjechał do rowu i dachował.

W samochodzie podróżowała jedna osoba, której na szczęście nic się nie stało. Kierujący został przebadany przez policjantów na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu. Był trzeźwy. Kierowca opuścił pojazd o własnych siłach, o czym poinformowali nas druhowie z OSP Barlinek.

REKLAMA

Na czas akcji ratowniczej, ruch na tym odcinku był zamknięty. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy OSP Barlinek, Pogotowie Ratunkowe oraz Policję, która będzie wyjaśniała dokładny przebieg i przyczyny zdarzenia.

 

monikary

 

barlinek

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".