pldaenfrdeuk

 sobota 11 lipca 2020r.   imieniny: Benedykt, Cyprian, Kalina

Reklama

A A A
4.8333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 4.83 (6)

Serdecznie zapraszamy do oddawanie głosów na Nowogródek Pomorski podczas tegorocznej edycji konkursu Podwórko talentów NIVEA. Jest to szansa na utworzenie na terenie naszej gminy wyjątkowego miejsca, stanowiącego edukacyjno-rekreacyjną atrakcję umożliwiającą aktywne spędzanie wolnego czasu, odkrywanie i pielęgnowanie talentów.

Chcielibyśmy aby plac zabaw powstał przy ulicy Barlineckiej!

REKLAMA

By wygrać jedno z 20 podwórek potrzebne są WASZE GŁOSY!

  

barlinek

 

Z góry bardzo dziękujemy!

Mieszkańcy Nowogródka Pomorskiego

 

Komentarze

-2

Guest

Aby oddać głos trzeba się rejestrować i później w gratisie zaśmiecona poczta spamem.Ja już mam serdecznie dosyć tej nachalnej reklamy wszędzie (radio,tv.net,poczta,itd) dlatego nie zagłosowałem .Sorry :sigh:
+1

Guest

Świetna inicjatywa żeby Nivea wybudowała plac zabaw w Gminie Nowogródek Pomorski ale we wsi Sumiak obok Sali Wiejskiej mamy duży plac na zagospodarowanie Placu Zabaw ,nasze dzieci na wsi Sumiak oraz Karlin nie mają Żadnych rekreacji sportowo - rekreacyjnych do najbliższego Placu zabaw mają 3 km a w Nowogródku pomorskim mają już jeden Plac zabaw a drugi tam gdzie chcą żeby powstał przez Nivea to odległość około 1 km tak że proszę o Rozważenie Placu Zabaw przez Firmę Nivea o Pozytywne Rozważenie Budowy Placu Zabaw dla Dzieci Mieszkających na Wsi Sumiak oraz ,Karlin Dziękuję za przeczytanie mojej oraz dzieci Prośby z Poważaniem Mieszkaniec wsi Karlin

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".