pldaenfrdeuk

 sobota 11 lipca 2020r.   imieniny: Benedykt, Cyprian, Kalina

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)

Pogoda sprzyja tym, którzy jadą aby pomóc innym. Czyli komu? Oczywiście Karolinie Borowskiej i Kamilowi Gwoździkowi, którzy w sobotę wyruszyli na rowerowy objazd województwa zachodniopomorskiego. 1000 km w szczytnym celu – wszystko dla Konrada Kropidłowskiego, walczącego z ostrą białaczką szpikową.

Pomimo tego, że towarzyszy im słońce, to trasa okazała się bardzo trudna i wymagająca, jednak widoki polskiej przyrody rekompensują im te drobne niedogodności. Na szczęście, po każdym ciężkim dniu, czeka ich nocleg w wygodnych łóżkach a na trasie pyszny obiad. Wszystko to dzięki sponsorom, którzy zorganizowali się na wszystkich odcinkach przejazdu, nie tylko kibicując, ale także wspierając chociażby noclegiem i posiłkiem.

REKLAMA

Pokonali już 500 km a sprawiają wrażenie, jakby dopiero wyjechali. Cel, który im przyświeca jest ważniejszy od zmęczenia. Dzięki nagłośnieniu sprawy przez Karolinę i Kamila, udało się już zebrać połowę potrzebnej na leki i rehabilitację kwoty.  Pamiętajcie, że nadal możecie pomóc i wpłacić pieniądze by uratować życie Konrada. 

 

Opublikowany przez Kamila Gwoździka Środa, 10 czerwca 2020

 

Dziś, czwarty dzień zmagań z trudnymi trasami. Czekamy na Was na mecie! A Państwa zapraszamy do obejrzenia zdjęć z półmetku objazdu województwa zachodniopomorskiego.

 

monikary

 

Foto: Karoilna i Kamil

 

barlinek

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".