pldaenfrdeuk

 sobota 11 lipca 2020r.   imieniny: Benedykt, Cyprian, Kalina

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (12)

Mieli sześć dni na pokonanie rowerami trasy dookoła województwa zachodniopomorskiego. Trasa trudna, często bez dróg dla rowerów, niekiedy prowadząca przez leśne ścieżki, wymagająca na każdym kilometrze, jednak dali radę!

Przed północą 18 czerwca, Kamil i Karolina zmęczeni lecz szczęśliwi, pojawili się na mecie w Rychnowie. Codziennie, udało im się przejechać zakładane kilometry a dzięki osobom, które wspierały ich na każdym metrze trasy, wszędzie gdzie się zatrzymali na chwilę oddechu, czekał ciepły posiłek i wygodne łóżka.

REKLAMA

Karolina Borowska i Kamil Gwoździk, pokonując 1000 km, jechali w konkretnym celu. Wszystko dla Konrada Kropidłowskiego, walczącego z ostrą białaczką szpikową. Pieniądze, które zbierali pozyskując sponsorów i zachęcając do wpłat na siepomaga.pl, potrzebne są na zakup leku, który uratuje Konradowi życie. Dodajmy leku nierefundowanego. Dzięki nagłośnieniu akcji, udało się zebrać połowę potrzebnej kwoty! Zbiórka trwa nadal.

 

Karolina i Kamil na mecieOpublikowany przez Barlinek24.pl Czwartek, 18 czerwca 2020

 

Karolina, Kamil – jesteście wspaniali! Dzięki Wam, każdy usłyszał o Konradzie. Gratulujemy odwagi, wytrwałości i przede wszystkim wielkiego serca!

monikary

 

barlinek

barlinek

Komentarze

+7

Guest

Dokonaliście tego Kochani! Ani przez sekundę nie myślałam, że może być inaczej. Im trudniej po drodze tym większa satysfakcja na mecie. Jeszcze raz mega szacun!!!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".