pldaenfrdeuk

 sobota 11 lipca 2020r.   imieniny: Benedykt, Cyprian, Kalina

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)

To była tylko kwestia czasu, aż bijąca rekordy popularności akcja dotrze do Barlinka. Chodzi oczywiście o #gaszynchallenge. Zadanie wykonania dziesięciu pompek bądź przysiadów, to tylko pretekst i zachęta do wpłacenia pieniędzy na leczenie chorych dzieci.

Wszystko zaczęło się w Gaszynie, gdzie jeden ze strażaków zrobił dziesięć pompek, nagrał filmik, wrzucił do sieci, wpłacił pieniądze dla chorego na SMA Wojtusia i nominował do zadania pięć osób.

REKLAMA

Akcja rozeszła się po całym kraju w tak błyskawicznym tempie, że pieniądze na lek udało się zebrać bardzo szybko a potrzebne było aż 9 milionów złotych. Teraz m.in. strażacy, policjanci, żołnierze, samorządowcy pompują dla innych potrzebujących. I tak #gaszynchallenge dotarł do gminy Barlinek.

Pompowali już strażacy z OSP Mostkowo, OSP Barlinek, OSP Rychnów, OSP Lutówko, Nadleśnictwo Balinek i Urząd Miejski. Każda jednostka, instytucja, osoba prywatna, która podejmuje wyzwanie, deklaruje także wpłatę pieniędzy dla potrzebujących. W gminie Barlinek nominowane zostały kolejne instytucje i osoby a ich filmiki, będziemy umieszczać na naszym profilu na fb.

monikary 

 

#gaszynchallenge #pomocdlaWojtusia

Dziękujemy za nominację od 🚒 JRG Myślibórz 🚒 OSP Mostkowo Nominujemy: 🚒 OSP Jesionowo 🚑 WSPR filia Barlinek 🚓 Komisariat Policji w Barlinku LINK do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/gaszynchallenge?fbclid=IwAR2EO2QTz5Y_-2lRnIv9Ix5usK_XKBsr8rGczhV-Hhx7-BjWz_pdVg5FYVc#gaszynchallenge

Opublikowany przez OSP Barlinek Piątek, 12 czerwca 2020

🚨🚒❗️DZIĘKUJEMY ZA NOMINACJE OSP MOSTKOWO NOMINUJEMY 🚒 OSP LUTÓWKO 🚒 OSP KARSKO 🚒 OSP NOWOGRÓDEK POMORSKI LINK do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/gaszynchallenge?fbclid=IwAR35gyl5LYpE3z7jOatYNYu7CAYL7mSZY9NvtdcaAPnBQS2-72bVQYpgbak#gaszynchallenge

Opublikowany przez OSP Rychnów Gmina Barlinek Sobota, 13 czerwca 2020

Dziękujemy za nominację od OSP RYCHNÓW. 💪 🚒 Nominujemy : 🚨 OSP Łubianka 🚨 OSP Dziedzice 🚨 OSP Płonno Link do zbiórki : https://www.siepomaga.pl/gaszynchallenge?fbclid=IwAR35gyl5LYpE3z7jOatYNYu7CAYL7mSZY9NvtdcaAPnBQS2-72bVQYpgbak#gaszynchallenge

Opublikowany przez OSP Lutówko Gmina Barlinek Niedziela, 14 czerwca 2020

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".