pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

 


 niedziela 17 stycznia 2021r.   imieniny: Antoni, Jan, Rościsław

Reklama

A A A
4.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 4.33 (3)

Po raz kolejny droga wojewódzka nr 151 na odcinku Barlinek - Łubianka, okazała się zdradliwa. Dziś, 20 czerwca ok. godz. 14.30, dachowało tam osobowe Audi. Samochodem podróżowała czteroosobowa rodzina, rodzice z dwójką dzieci.

Jak powiedział nam oficer prasowy KPP w Myśliborzu Jacek Poleszczuk, na chwilę obecną Policja ustala okoliczności i przyczyny zdarzenia. Na czas akcji ratowniczej, droga była zablokowana.

REKLAMA

Wszystkie osoby podróżujące samochodem zostały przetransportowane do szpitala w Gorzowie, jednak ich życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Na miejscu pracowały dwa zastępy OSP Barlinek, dwa z JRG w Myśliborzu, dwie karetki Pogotowia Ratunkowego oraz Policja. 

 

monikary 

 

Foto: OSP Barlinek

barlinek

barlinek

barlinek

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.