pldaenfrdeuk

 sobota 11 lipca 2020r.   imieniny: Benedykt, Cyprian, Kalina

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

23 czerwca tuż po godz. 20.00, strażacy z OSP Barlinek otrzymali wezwanie do pożaru na terenie byłych zakładów drzewnych przy ul. Jeziornej.  W lasku płonęły śmieci oraz drzewo.

 

REKLAMA

Pożar udało się szybko zlokalizować oraz ugasić. To nie pierwsze tego typu zdarzenie w tym miejscu. W akcji gaśniczej wzięły udział dwa zastępy OSP Barlinek.

Był to już drugi wyjazd barlineckich druhów dzisiejszego dnia. Wcześniej, po godz. 15.00, wraz z Jednostką Ratowniczo - Gaśniczą z Myśliborza, otrzymali wezwanie do pożaru komina w Dziedzicach.

 

monikary

 

barlinek

 

Komentarze

+9

Guest

Śmiech na sali do dziedzic gdzie jednostka z mostkowa miała 4km to wysłali jednostkę która była dalej 15km . Przejeżdżałem koło remizy i napewno jednostka czekała ale cóż wysłali nie ich
Chłopaki trzymajcie się

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".