pldaenfrdeuk

 

 


 niedziela 28 lutego 2021r.   imieniny: Chwalibóg, Józef, Roman

Reklama

A A A
2 1 1 1 1 1 Ocena 2.00 (8)

Coraz częściej do naszej redakcji trafiają skargi mieszkańców miasta, na smród wydobywający się z pojemników na śmieci. Szczególnie w okresie letnim jest to bardzo uciążliwy problem.

Część boksów na śmieci ustawionych jest bardzo blisko bloków mieszkalnych. Zdarza się, że otwarcie okien staje się wręcz niemożliwe. Przez wspominane zapachy.

REKLAMA

Problem taki mają m.in. mieszkańcy widocznego na zdjęciu bloku. Jak mówi jeden z nich, śmietnik należy do bloku zarządzanego przez BTBS. Postawiono go z dala od niego. "Właściciele" pojemników na śmieci problemu nie mają. Mają go za to inni. Stąd prośba o częstsze wywożenie odpadów, szczególnie bio i o dezynfekcję pojemników. Przynajmniej w okresie letnim.

js 

 

Pin It

Komentarze

+4

Guest

-parafrazując!" mój smród jest większy niż Twój" mieszkańcy ul.Bocznej,Lipowej,Szpitalnej,J.Papugi, a w środku PGK z odpadami z całego miasta wywożone ok.godz. 20 przy tych upałach!!!
+10

Guest

Gdyby śmietniki umieścili z dala od bloków... to pojawił by sie list do redakcji z żalem, pod tytułem: dlaczego musze iść tak daleko ze śmieciami....
+5

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
O to śmieci śmierdzą? Latem. Niemożliwe. Może by zamontować odświeżacze na pojemnikach

Poznać mądrego po słowach Jego :( Przyjdź i zaciągnij się tym zapachem to będziesz wiedział o czy piszesz:)

Właśnie dlatego, że wiemy że śmieci latem śmierdzą, to powinno się chyba lepiej zadbać o lokalizację śmietnika. A poza tym, nie chodzi tylko o otwieranie okien. Jest ciepło, ludzie mają na balkonach krzesełka, leżaczki, chcieliby posiedzieć, poczytać książkę, wypić kawkę - a tymczasem smrodek to skutecznie uniemożliwia... Trochę empatii proszę Państwa.
+5

jacuś

dla ścisłości śmietnik widoczny na zdjęciu jest usytuowany ok.25m od bloku, i wejście ma od drogi , więc nie przesadzajmy z tym smrodem , bo widziałem śmietniki stojące bliżej bloku
+5

Guest

Cytuję lokis60:
Do mieszkańców bloku widocznego na zdjęciu.Jak nie będziecie wrzucać swoich śmieci to nie będzie odoru.

Postaw sobie ten śmietnik pod swój balkon to będziesz lepiej widział kto wrzuca a kto nie :) Pogratulować pomysłu temu kto pozwolił na taką lokalizację śmietnika mając w koło tyle terenu.Brawo:)
+2

Guest

Cytuję Guest:
O to śmieci śmierdzą? Latem. Niemożliwe. Może by zamontować odświeżacze na pojemnikach

Poznać mądrego po słowach Jego :( Przyjdź i zaciągnij się tym zapachem to będziesz wiedział o czy piszesz:)
-2

Guest

Tak brzydko pachnie, że okien nie chcą otwierać, a ubrania suszą na balkonie? Nie przeszkadza im to, że będą pachnieć śmieciami? Tyle pytań, żadnych odpowiedzi...
+1

Guest

Po prostu mega problem ,aż trzeba było pisać do redakcji :lol: a wystarczyło tylko po wyrzuceniu śmieci zamknąć klapę od śmietnika i problem by zniknął .Mniej więcej to samo jak spłukanie wody w toalecie po sobie.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.