pldaenfrdeuk

 sobota 11 lipca 2020r.   imieniny: Benedykt, Cyprian, Kalina

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)

Na przełomie maja i czerwca w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się zdalny konkurs przyrodniczo – historyczny o naszym mieście. Składał się on z trzech etapów. Pierwszy z nich to quiz z wiedzy o Barlinku. Pytania dotyczyły zarówno przyrody oraz historii naszego miasta.

Uczniowie musieli wykazać się dużą wiedzą oraz refleksem, ponieważ test odbywał się za pomocą platformy multimedialnej. Komisja konkursowa wybrała 10 osób, które następnie otrzymały zadanie fotograficzne. Powstały bardzo ciekawe zdjęcia dotyczące tematu: „Barlinek w czasie pandemii”. Dzieci przez tydzień fotografowały ciekawe sytuacje oraz miejsca obrazujące ten wyjątkowy okres.

REKLAMA

W tym etapie wyłoniliśmy 5 osób, które otrzymały kolejne zadanie. Tym razem dotyczyło ono stworzenia reklamy zachęcającej do wizyt w naszym mieście. Uczniowie wykazali się niezwykłą twórczością i kreatywnością. Powstały ciekawe filmiki oraz wiersze ukazujące piękno naszego Barlinka.

26 czerwca 2020 roku spotkaliśmy się w szkole aby podsumować konkurs. Zwyciężyło 5 uczniów, ponieważ uznaliśmy,  że każdy wykonał swoje zadanie wspaniale.

I miejsce ex aequo Julia Wieczorek i Filip Lach klasa 6 B
II miejsce Marta Maciaszczyk klasa 6 a
III miejsce ex aeguo Julia Diakowska i Jakub Padjasek klasa 6 d

Jest nam bardzo miło, że sponsorem nagród dla dzieci był Urząd Miejski wraz z panem Burmistrzem Dariuszem Zielińskim.

 

Organizatorki:
Bożena Rudnicka i Marzena Olszewska

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".