pldaenfrdeuk

 

 


 niedziela 28 lutego 2021r.   imieniny: Chwalibóg, Józef, Roman

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)

List następującej treści dotarł do naszej redakcji. "W związku z pandemią barlinecki Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych wprowadził ograniczenia, które bardzo ograniczyły dostęp mieszkańców do możliwości samodzielnego załatwiania spraw związanych z dostawą śmieci do PSZOK.

Można dostarczać odpady i zaopatrzyć się w worki od poniedziałku do piątku do godz. 14:00. Jak ktoś pracuje dłużej to praktycznie nie ma takiej możliwości. Wcześniej punkt był czynny w godzinach popołudniowych w dni powszednie i w soboty w godzinach rannych. Było to wielkim udogodnieniem dla mieszkańców chcących samodzielnie dostarczyć odpady i zaopatrzyć się w worki. Obecnie czynne są praktycznie wszystkie urzędy, sklepy, galerie, fryzjerzy, siłownie itp., jednak nasz PSZOK jest dalej "zamrożony". Może pan prezes pochyli się nad problemem i załatwi ten temat, bo mieszkańcy pewnie znowu znajdą drogę do tzw. lasu, a nikt tego pewnie nie chce".

REKLAMA

Zapytaliśmy prezesa Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Zbigniewa Blezienia, co zamierza w opisanej sprawie zrobić. Jak nas poinformował od przyszłego tygodnia (20 lipca br.)

PSZOK będzie funkcjonował także w soboty, w godzinach od 8:00 do 13:00.

Dodatkowo jeden dzień w tygodniu PSZOK działał będzie dodatkowo także w godzinach popołudniowych. Najprawdopodobniej będzie to środa. 

 

js

  

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.