pldaenfrdeuk

 piątek 23 października 2020r.   imieniny: Ignacy, Marlena, Roman

Reklama

A A A
2.5 1 1 1 1 1 Ocena 2.50 (4)

W całym regionie możliwe burze z opadami deszczu, lokalnie gradu – takie prognozy dla województwa zachodniopomorskiego zapowiadane były na dzień dzisiejszy. Około godz. 11.00 najpierw głośno zagrzmiało, zgasło światło a za oknem było słychać ogromny huk.

Potężna ulewa połączona z gradobiciem przeszła przez Barlinek wprawiając w lekkie zdziwienie mieszkańców miasta. Ulicami i chodnikami płynęła woda a dookoła zrobiło się biało... tak jak zimą.

REKLAMA

Wyglądało to tak, jakby padał śnieg. Na szczęście średnica gradu nie była bardzo duża ale to co spadło, a spadło tego mnóstwo, leżało na chodnikach dość długo. Zrobiło się też bardzo ślisko.

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej otrzymali tylko jedno zgłoszenie. Była to zalana droga przy ul. Strzeleckiej. Tegorocznej zimy nie było, więc mieliśmy dziś choć taką małą jej wizualną namiastkę.

 

monikary

 

Foto: Marek Kupczyński - 12.01.2020r.

barlinek

barlinek

barlinek

barlinek

barlinek

 

Zima w środku lata ❄️

Opublikowany przez Barlinek24.pl Czwartek, 16 lipca 2020

 

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.