pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 6 maja 2021r.   imieniny: Benedykta, Benita, Dytrych

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A

Do naszej redakcji docierają sygnały, że są osoby, które nie wiedzą, że w Barlinku działa filia Wydziału Komunikacji w Myśliborzu. Przypomnijmy więc, że znajduje się ona przy ul. Szpitalnej 11 (II piętro budynku przychodni) i realizuje zadania z zakresu rejestracji pojazdów i wydawania uprawnień do kierowania pojazdami.

Warto korzystać z tego punktu, bowiem pozwoli nam to zaoszczędzić czas, który stracimy na dojazd do Myśliborza. Otrzymujemy też zapytania, czy w barlineckiej filii jest możliwość płatności kartą. Zapytaliśmy - jak nam powiedziała Naczelnik Wydziału Komunikacji Małgorzata Popławska, obecnie trwają rozmowy z Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych na temat instalacji terminali płatniczych w Filii Wydziału Komunikacji w Barlinku i Dębnie. Planowany termin uruchomienia wyznaczono na grudzień 2020 roku.

REKLAMA

Filia w Barlinku, czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 15.00. Wyjątkiem jest czwartek, gdzie obsługa interesantów, odbywa się do godz. 11.00. Z biurem można się też skontaktować telefonicznie - 95 746-00-70, lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przypominamy również, że w Polsce nadal obowiązuje stan epidemii. Wszystkie osoby korzystające z usług biura, zobowiązane są do zasłaniania ust oraz nosa.

 

monikary

 

barlinek

Pin It

Komentarze

+2

Alek

Nieznajomy w Barlinku na ulicy :
- Przepraszam Pana gdzie u was jest Wydział Komunikacji ?
- Nie wie Pan ? W Przychodni
- Aha
- A WORD gdzie się znajduje ?
- No w Ekonomiku , nie wie Pan ?
- A na Policję jak się udać ?
- No nie pamiętam , niech Pan idzie do Metpolu .
- I niech Pan mi jeszcze powie ,że obwodnicę macie w środku miasta.
- Yhy ...
+2

Guest

Nie chcę narzekać, cieszę się że filia funkcjonuje i nie trzeba już jeździć do Myśliborza. Jest jeden szczegół do dopracowania. Chodzi o samą informację...
Wziąłem wolne z pracy, stałem w kolejce od 8:30 do 10:30, ludzi dwunastu przede mną, po czym stwierdziłem że kolejka praktycznie się nie posówa do przodu i zacząłem załatwiać inne sprawy. Wróciłem do wydziału o 12tej I czekałem kolejne dwie godziny. O 14tej przede mną były już tylko dwie osoby. Wyszła Pani i powiedziała, że dzisiaj posłużą jeszcze tylko dwie osoby. A ja byłem trzeci.. następnym razem koczowałem od 6 rano, a i tak nie byłem pierwszy. Pozdrawiam petentów.

Olekkk

Jeździjcie sobie do Myśliborza , tylko potraficie marudzić. Ja bylem, w kolejce swoje odczekałem, i jakoś wszystko załatwiłem!!!
+2

Guest

Fajnie że na stronie ktoś w końcu napisał.Sam też nie wiedziałem że jest coś takiego i chciałem do ZMY jechać by auto zarejestrować.W czas się dowiedziałem że jest w przychodni. Pozdrawiam tego Pana co mi rejestrował auto. Facet ogarniety rachunek ciach i zrobione. Polecam

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.