pldaenfrdeuk

 piątek 23 października 2020r.   imieniny: Ignacy, Marlena, Roman

Reklama

A A A
2.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 2.33 (3)

20 lipca po godz. 14.00 na drodze Barlinek – Ożar, doszło do kolizji drogowej. Z nieznanych przyczyn, kierujący samochodem osobowym Audi, na łuku drogi zjechał na pobocze i wjechał w rosnący tam krzak róży. Na szczęście nikomu nic się nie stało i pomoc medyczna nie była konieczna.

Jako pierwsi na miejsce zdarzenia dojechali druhowie z OSP Mostkowo, których działania polegały na odłączeniu akumulatora i zabezpieczeniu auta. Jak powiedział nam prezes OSP Mostkowo Roman Wilk, samochód znajdował się poza drogą, więc nie stwarzał zagrożenia w ruchu drogowym.

REKLAMA

Do kolizji zostali także zadysponowali strażacy z OSP Barlinek i policjanci z Komisariatu Policji w Barlinku. Dokładny przebieg i przyczyny zdarzenia, będą wyjaśniane przez Policję.

 

monikary

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.