pldaenfrdeuk

 

 


 niedziela 19 września 2021r.   imieniny: Alfons, Konstancja, Teodor
A A A

W sierpniu minie już pięć lat jak pożegnaliśmy Tomasza Nowickiego znanego w naszym mieście trenera, nauczyciela, wychowawcę dzieci i młodzieży, oraz byłego zawodnika Pogoni Barlinek. Już po raz piąty dla uczczenia pamięci o Tomaszu spotkają się koledzy i przyjaciele z boiska, którzy przed laty razem z Tomkiem rywalizowali w barwach miejscowego MKS-u.

Naprzeciw nich stanie drużyna barlineckiego CRS-u, którą Tomek założył w 2013 roku, a w której nadal występuje wielu Jego wychowanków.

REKLAMA

Zapraszamy wszystkich kibiców, sympatyków piłki nożnej, kolegów, przyjaciół na mecz upamiętniający TOMASZA NOWICKIEGO. Początek spotkania na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku w najbliższą sobotę, 25 lipca o godzinie 16.00. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

 

jarbed

 

barlinek

  

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.