pldaenfrdeuk

 sobota 24 października 2020r.   imieniny: Filip, Marcin, Rafał

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (5)

25 lipca na Stadionie Miejskim przy ulicy Sportowej, rozegrany został piąty mecz upamiętniający Tomasza Nowickiego – wieloletniego zawodnika, trenera, nauczyciela oraz wychowawcę dzieci i młodzieży. Mecz rozegrał się między drużyną CRS Pogoń Barlinek oraz zespołem „Przyjaciele Tomka”, czyli dawnymi kolegami z boiska i nie tylko.

Spotkanie odbyło się w bardzo przyjaznej atmosferze, zawodnicy obu drużyn znają się już z rywalizacji sportowych, niektórzy też mieli okazje grać ze sobą w tych samych klubach. Sam mecz był przyjemnym widowiskiem, kibice nie mogli na pewno narzekać na ilość bramek, bo w tym razem zdobyto ich aż 15! Mecz upamiętniający osobę Tomka Nowickiego kończy się wynikiem 8:7 dla Przyjaciół Tomka.

REKLAMA

Przy okazji meczu warto również wspomnieć o zmianach, które nastąpiły w klubie CRS Barlinek. Centrum Rozwoju Sportu po walnym zgromadzeniu zmieniło swój zarząd oraz podjęto decyzję, że od nowego sezonu do klubu z Barlinka oficjalnie wraca nazwa „Pogoń”! 

 

‼️OFICJALNIE‼️ Z dniem dzisiejszym nastąpiła zmiana zarządu klubu oraz nazwy. ➡️Od nowego sezonu nazwa CRS Barlinek...

Opublikowany przez CRS Pogoń Barlinek Czwartek, 23 lipca 2020

 

Nowym przewodniczącym komisji rewizyjnej został Łukasz Blezień. Nowym prezesem klubu został Michał Banaś a jego zastępcami Grzegorz Stanisz oraz Tadeusz Nowicki. Członkami zarządu zostali zawodnicy oraz sympatycy zespołu: Daniel Baranowski, Kamil Dydyna, Kamil Przybysz, Bartek Siejko, Jarosław Bilas oraz Thomas Wehling.

Nowemu CRS Pogoń Barlinek oraz jej zarządowi życzymy pomyślności i samych sukcesów.

 

Mati

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.