pldaenfrdeuk

 piątek 23 października 2020r.   imieniny: Ignacy, Marlena, Roman

Reklama

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3)

Zderzenie na Gorzowskiej 26 lipca przed godz. 16.00, doszło do zdarzenia drogowego przy ul. Gorzowskiej. W wyjeżdżającego z podwórka i włączającego się do ruchu VW Tourana, uderzył jadący od strony ul. Niepodległości samochód marki Mazda.

Na czas akcji ratowniczej, droga pozostaje zamknięta a strażacy kierowali pojazdy jadące od i do Gorzowa, na wyznaczone objazdy. Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy OSP Barlinek, jeden JRG Myślibórz, Pogotowie Ratunkowe Myślibórz oraz Policję.

REKLAMA

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Dokładny przebieg i przyczyny kolizji, badane będą przez policjantów. Podobne zdarzenie przy ul. Gorzowskiej, miało miejsce w grudniu ubiegłego roku.

monikary

 

 

barlinek

 

Komentarze

Guest

Cytuję Guest:
Jak udowodnić mazdą, że przekroczył prędkość i to było przyczyną wypadku . A nie wymuszenie pierwszeństwa pr,ez kir Touranem

Policja teraz ma nie zły orzech do zgryzienia. Może kamera z żabki coś złapała. Trzeba sprawdzić. Albo Pani z Limby na balkonie patrzała akurat.
+1

Guest

Jak udowodnić mazdą, że przekroczył prędkość i to było przyczyną wypadku . A nie wymuszenie pierwszeństwa pr,ez kir Touranem

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.