pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 14 czerwca 2021r.   imieniny: Bazylid, Eliza, Justyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Kasacja pojazdów Barlinek

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

A A A

Niedziela 26 lipca, to pracowity dzień dla służb ratunkowych. Najpierw przy ul. Gorzowskiej doszło do kolizji dwóch pojazdów a później, kilka minut przed godz. 17.00, dachował samochód.

Kierujący Golfem, jadący od strony Mostkowa, wjechał do rowu, po czym dachował. Kolizja miała miejsce pomiędzy miejscowościami Dzikowo a Wiewiórkami. 

REKLAMA

Na miejsce zadysponowano strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mostkowie, jeden zastęp JRG Myślibórz, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Dokładny przebieg i przyczyny kolizji, badać będą policjanci z Komisariatu Policji w Barlinku. 

 

monikary 

 

barlinek

barlinek

Pin It

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.