pldaenfrdeuk

 piątek 23 października 2020r.   imieniny: Ignacy, Marlena, Roman

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)

Niedziela 26 lipca, to pracowity dzień dla służb ratunkowych. Najpierw przy ul. Gorzowskiej doszło do kolizji dwóch pojazdów a później, kilka minut przed godz. 17.00, dachował samochód.

Kierujący Golfem, jadący od strony Mostkowa, wjechał do rowu, po czym dachował. Kolizja miała miejsce pomiędzy miejscowościami Dzikowo a Wiewiórkami. 

REKLAMA

Na miejsce zadysponowano strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mostkowie, jeden zastęp JRG Myślibórz, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Dokładny przebieg i przyczyny kolizji, badać będą policjanci z Komisariatu Policji w Barlinku. 

 

monikary 

 

barlinek

barlinek

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.