pldaenfrdeuk

 piątek 18 września 2020r.   imieniny: Irena, Irma, Józef, Tytus

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)

Swoje kiepskie oblicze, po raz kolejny pokazała DW 151, na odcinku Barlinek – Łubianka. 03 sierpnia tuż po godz. 7.00, doszło tam do zdarzenia drogowego, podczas którego, jak informują strażacy z OSP Barlinek, wpadł do rowu i uderzył w drzewo jadący od strony Gorzowa Wielkopolskiego, samochód osobowy Seat Toledo.

Jak dowiadujemy się od oficera prasowego KPP w Myśliborzu Jacka Poleszczuka, 21-letni kierujący autem został przebadany przez policjantów na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu. Był trzeźwy.

REKLAMA

Prawdopodobną przyczyną zdarzenia, było niedostosowanie prędkości do panujących tego ranka warunków atmosferycznych. Jednak dokładny przebieg i przyczyny zdarzenia będą badane przez Policję. Kierujący podróżował sam. Na szczęście nic mu się nie stało.

 

monikary

 

barlinek
Foto: OSP Barlinek

 

barlinek
Foto: Rafał Szczepaniak - dziękujemy

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.