pldaenfrdeuk

 piątek 18 września 2020r.   imieniny: Irena, Irma, Józef, Tytus

Reklama

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (4)

Piękne kolorowe stroje i tańce pełne ekspresji. Tym przede wszystkim charakteryzują się romscy muzycy. 09 sierpnia na Rynku Miejskim, odbył się koncert zespołu Romani Dance z Gorzowa Wlkp., podczas którego mieszkańcy Barlinka, mogli się spotkać z kulturą, śpiewem i tańcem Romów.

 

REKLAMA

Wszystko w ramach „Lata z Pegazem”, organizowanego przez Barlinecki Ośrodek Kultury. Podczas koncertu nie brakowało wspólnego śpiewania a także krótkich warsztatów tanecznych, poprowadzonych przez Annę Dębicką.

Już za tydzień, 16 sierpnia o godz. 17.00 na Rynku Miejskim, koncert zespołu „Sonata”. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

 

Mati

 

 

Komentarze

+1

Guest

Cytuję Guest:
Zawsze czymś fajnym jestem zaskoczony po fakcie. Dlaczego z wyprzedzeniem portal nie informuje ???. Przecież z całą pewnością wiecie o takich wydarzeniach znacznie wcześniej !!!

Tu masz cały rozkład jazdy na sierpień: https://www.barlinek24.pl/aktualnosci/12455-lato-z-pegazem-program-na-sierpien.html
+3

Guest

Zawsze czymś fajnym jestem zaskoczony po fakcie. Dlaczego z wyprzedzeniem portal nie informuje ???. Przecież z całą pewnością wiecie o takich wydarzeniach znacznie wcześniej !!!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.