pldaenfrdeuk

 

 


 niedziela 28 lutego 2021r.   imieniny: Chwalibóg, Józef, Roman

Reklama

A A A
3.8 1 1 1 1 1 Ocena 3.80 (10)

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego KP w Barlinku, dokonali zatrzymania mężczyzny, który w czerwcu br. dokonał kradzieży zniczy na terenie cmentarza komunalnego. Mężczyźnie przedstawiono zarzuty, część skradzionego mienia odzyskano. Złodziejowi grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci prewencji KP w Barlinku dokonali zatrzymana kobiety, która posiadała przy sobie substancje psychoaktywne w postaci amfetaminy (3 g) Przedstawiono jej zarzuty. Grozi jej kara do trzech lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Policjanci Zespołu Kryminalnego zatrzymali mężczyznę, który z jednego z mieszkań na terenie gminy ukradł telewizor o wartości 990 zł. Ukradziony telewizor odzyskano i wrócił do właścicieli. Mężczyźnie grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

Policjanci KP w Barlinku, po pościgu zatrzymali jadącego motorem mężczyznę, który na ich sygnały nie zatrzymał się do kontroli. W czasie ucieczki popełnił on szereg wykroczeń. Jakby tego było mało nie miał on uprawnień do kierowania motocyklem. Teraz grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

***

Do policjantów dociera coraz więcej sygnałów o atakowaniu ludzi przez psy. Zarówno na terenie miasta, jak i gminy. W związku z tym prosi się właścicieli czworonogów o baczne zwracanie uwagi na to, co robią ich pupile. Przypominają, że pies musi poruszać się w kagańcu i na smyczy. Osoby, które czują się zagrożone powinny sprawę zgłaszać policjantom.

***

Policjanci Komisariatu Policji w Barlinku poszukują właścicieli prezentowanych na zdjęciach rowerów. Jeżeli ktoś rozpozna swoją własność (powinien mieć dowód, że rower jest jego), może zgłosić się do Komisariatu Policji i odebrać swoją własność.

js 

 

barlinek

barlinek

 

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.