pldaenfrdeuk

 piątek 18 września 2020r.   imieniny: Irena, Irma, Józef, Tytus

Reklama

A A A
3.6 1 1 1 1 1 Ocena 3.60 (5)

Jak każdego roku, Niezależny Samorządny Związek Zawodowy „Solidarność”, Komisja Międzyzakładowa w Barlinek S.A. i Barlinek Inwestycje Sp. z o.o., zapraszają na obchody związane z kolejną rocznicą podpisania Porozumień Sierpniowych.

W tym roku, mija już 40 lat od momentu podpisania Porozumień i powstania NSZZ „Solidarność”. Drodzy Mieszkańcy gminy Barlinek, zapraszamy na liturgię mszy św. w intencji Ojczyzny, która odprawiona będzie w kościele pw. św. Wojciecha ul. St. Moniuszki, 06 września (niedziela) o godz. 9.00.

REKLAMA

Organizacje związkowe i społeczne, prosimy o wystawienie Pocztów Sztandarowych, celem uświetnienia tej doniosłej uroczystości. Tuż po nabożeństwie, złożymy kwiaty pod tablicą pamiątkową przy kościele pw. NSNMP w Barlinku i zapalimy znicze na grobach naszych Kolegów na barlineckich cmentarzach. 

 

Komisje zakładowe i międzyzakładowe NSZZ „Solidarność” w Barlinku 

 

 

Komentarze

+1

Guest

Szacunek dla milionów ludzi którzy wyszli na ulicę z pracy. Więzienie dla liderów solidarności za zdradę tych milionów ludzi
+5

Guest

Zabierzmy dzieci,wnuków ,rozmawiajmy w domach ,w szkołach co to za rocznica ,czego dotyczyła .Jak będziemy o tym rozmawiać to pokolenia będą szanować nas za te dokonania.Bo niestety świadkowie tych wydarzeń odejdą i odchodzą .Niech jak najdłużej głoszą te historyczne zdobycze tamtych wydarzeń,dla utrwalenia pamięci pokoleń.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.