pldaenfrdeuk

 piątek 18 września 2020r.   imieniny: Irena, Irma, Józef, Tytus

Reklama

A A A
3.8 1 1 1 1 1 Ocena 3.80 (5)

Wielokrotnie pytaliście nas Państwo o doświetlenie przejścia dla pieszych w okolicy ul. 31-go stycznia. Konkretnie chodziło o przejście na drodze średnicowej w Barlinku, na jej skrzyżowaniu z ulicą 31 stycznia.

 

REKLAMA

Kilka dni temu, zakończono instalowanie doświetlenia „zebry” w tym właśnie miejscu, co z pewnością poprawi bezpieczeństwo osób tam się poruszających. Oświetlenie to było instalowane w dniach 11.08 – 14.08 a odbioru dokonano kilka dni później. Całkowity koszt realizacji zadania to 25.140,00 zł. Była to inwestycja gminna.

 

barlinek

barlinek

 

We wspomnianym Zachodniopomorskim Zarządzie Dróg Wojewódzkich, zapytaliśmy także o to, czy prawdą jest, że przy ul. Pełczyckiej będzie budowane rondo. W miejscu, gdzie obecnie stoją donice z kwiatami. ZZDW rzeczywiście przygotował koncepcję ronda w tym miejscu.

 

Wpłynęła ona do nas od projektanta pod koniec grudnia, więc nie mogła być uwzględniona w planie zadań jednorocznych na 2020 r. Projekt jest ciekawy – jest to rondo o wydłużonym kształcie (ósemka) z przewężeniem w części środkowej. Czy projekt będzie realizowany w przyszłości, zależy od możliwości finansowych województwa. – powiedziała nam Anna Radziwonowicz Specjalista w Wydziale Planowania i Rozwoju Sieci Drogowej z ZZDW.

 

monikary

 

barlinek

 

 

Komentarze

+6

Alek

Cytuję Guest:
Pisza o 31Stycznia a dwie fotki z 1 Maja. Dziwne.

W tytule jest napisane po kropce " Czy zbudują nowe rondo ?" Ów nowe rondo ma być na końcu ul. 1 Maja . Artykuły należy czytać ze zrozumieniem, a nie fotki tylko przeglądać . Polska język , trudna język.
+2

Guest

Jak się nie pilnuje interesów miasta w fazie uzgodnienia projektu, jak się nie widzi ewidentnych niedoróbek, to trzeba płacić i płakać. Ciekawe, co zostanie w głowie podczas kolejnego uzgodnienia i zatwierdzenia projektu? Bo ktoś to robi i nie widzi.
+7

Guest

Może parę kwietników przy Św. Bonifacego? Większość kierowców nie zwraca uwagi na oznakowanie poziome, tylko czekać jak jadący prawidłowo dostanie w bok od jadącego po staremu.... Już kilka razy było o włos.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.