pldaenfrdeuk

 piątek 18 września 2020r.   imieniny: Irena, Irma, Józef, Tytus

Reklama

A A A
3.5 1 1 1 1 1 Ocena 3.50 (28)

Klaudia Dudzik, 25-latka z Barlinka, startuje w konkursie Miss Startu PGE Ekstraligi. Obecnie jest w półfinale, a głosowanie w tym etapie zaczęło się dzisiaj i potrwa tylko do wtorku (8 września). Pomożecie Klaudii?

 

REKLAMA

- Pochodzę z Barlinka i tam też się wychowałam. Po ukończeniu szkoły średniej pracowałam w biurze w Barlinku. Skończyłam studia na kierunku kosmetologii w Szczecinie, cały czas mieszkając w swoim miasteczku. Dopiero niedawno podjęłam decyzję o przeniesieniu do Gorzowa Wielkopolskiego z mojego rodzinnego miasta. Na razie nie wiem czy to decyzja na stałe, ponieważ już tęsknie za naszymi pięknymi, barlineckimi jeziorami i klimatem, które są nie do zastąpienia. Barlinek zawsze był i będzie mi bardzo bliski - mówi o sobie i regionie.

Konkurs o miano najpiękniejszej podprowadzającej, czyli Miss Startu PGE Ekstraligi, rozpoczął się w 2015 roku. W tegorocznej edycji startuje Klaudia Dudzik z Barlinka. Reprezentantka Stal Girls (podprowadzających gorzowskiej Stali) walczy o awans do finału. Właśnie dzisiaj wystartowało głosowanie w półfinale, gdzie znajduje się osiem kandydatek, po jednej z każdego klubu PGE Ekstraligi. Głosowanie trwa do 8 września do godziny 12:00.

W jaki sposób zaczęła się przygoda Klaudii z żużlem?

 

- Miłością do żużla zaraziłam się przypadkowo. Pamiętam jak jeździliśmy na szkolne wycieczki, to moi znajomi zawsze głośno wyśpiewywali przyśpiewki stadionowe, które towarzyszyły meczom w Gorzowie. Bardzo podobał mi się ten klimat i tak zaczęłam się interesować żużlem, a przede wszystkim kibicować Stali Gorzów. Tym bardziej, że jest to bardzo blisko Barlinka. Obecny sezon jest moim trzecim jako podprowadzająca podczas meczów Stali - przyznaje.

 

barlinek

 

Jak można głosować na Klaudię? Głosować można wyłącznie w oficjalnej aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi, a także na stronie internetowej speedwayekstraliga.pl (wymagane jest logowanie). Można oddać wyłącznie 1 głos na wybraną kandydatkę po zalogowaniu się na stronę internetową lub do aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi. Głosowanie odbywa się dwuetapowo: przez kliknięcie na polu WYBIERZ, a potem GŁOSUJ. Finał konkursu rozpocznie się 10 września. Pomóżmy Klaudii, aby znalazła się w najlepszej czwórce!

A jak kandydatka z naszego miasta ocenia samą inicjatywę konkursów miss? - Myślę, że konkurs Miss Startu PGE Ekstraligi to świetny pomysł, dzięki któremu kibice mogą zobaczyć i poznać bliżej podprowadzające. Stadion jest na tyle ogromny, że ciężko jest nas zobaczyć z bliska, a taki konkurs to umożliwia. Dla nas, jako podprowadzających jest to wyróżnienie i sprawia, że czujemy się ważną częścią drużyny. Myślałam też kiedyś o podobnych konkursach, jak np. Miss Polski, jednak do tej pory nie zdecydowałam się wcześniej zgłosić - mówi Klaudia Dudzik.

Przypomnijmy - głosy można oddawać do najbliższego wtorku, do godziny 12:00. I każdy może zagłosować tylko raz.

Bezpośredni link do głosowania >>>

 

Dawid Lis

 

barlinek

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.