pldaenfrdeuk

 piątek 18 września 2020r.   imieniny: Irena, Irma, Józef, Tytus

Reklama

A A A
4.25 1 1 1 1 1 Ocena 4.25 (4)

Zapraszamy wszystkie dzieci chcące zacząć piłkarską przygodę pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Już 8 i 10 września we wtorek i czwartek, trenerzy ISF Pogoń Barlinek przeprowadzą na orliku przy ulicy Leśnej 10 o godzinie 17.30 pokazowe zajęcia dla najmłodszych adeptów chcących zasilić szeregi barlineckiej Pogoni. Szczegóły na plakacie poniżej.

 

barlinek

 

Nasze grupy BAMBINI, SKRZATY, ŻAKI, ORLIKI, MŁODZIKI, TRAMPKARZE regularnie biorą udział w rozgrywkach ligowych ZZPN, w licznych turniejach piłkarskich oraz mają możliwość skorzystania z corocznych obozów i campów piłkarskich.

Wspólnie z CRS Pogoń Barlinek gwarantujemy grę we wszystkich kategoriach wiekowych od bambini po seniora. Nasi wychowankowie zasilają szeregi barlineckiej Pogoni co gwarantuje grę i trenowanie w piłkę nożną do końca u nas w Barlinku.

CEL

Naszym głównym celem jest odbudowanie barlineckiej piłki nożnej opartej na naszych wychowankach bowiem tylko oni gwarantują fundament i stabilność oraz zadowolenie barlineckich kibiców. Wiemy bardzo dobrze, że nasi kibice kochają oglądać "swoich" jednak najlepsi będą trafiać do silniejszych ośrodków piłkarskich w Polsce, do klubów polskiej ekstraklasy i nie tylko - będą promować Barlinek a w przyszłości wrócą i dalej będą grać dla Nas.

 

 

MYŚL SZKOLENIOWA

Rolą naszego systemu treningowego jest doprowadzenie zawodnika do wysokiego indywidualnego poziomu piłkarskiego, w wyniku czego da mu to przygotowanie do gry zespołowej w późniejszym wieku.

Naszym zdaniem podstawowym błędem jest w wieku młodego zawodnika stawianie na wynik drużynowy a nie na indywidualne wyszkolenie piłkarskie każdego dziecka z osobna.

Bowiem wynik drużyny nie przekłada się na indywidualny jego rozwój. Nasz nowatorski system treningowy zapewnia właśnie taki sposób spojrzenia inaczej na piłkę nożną.

Szczegółowe informacje dotyczące naszej działalności znajdują na stronie internetowej www.isfbarlinek.pl, na naszym profilu FB oraz na kanale youtube.

 

 

[Artykuł sponsorowany]