pldaenfrdeuk

 piątek 18 września 2020r.   imieniny: Irena, Irma, Józef, Tytus

Reklama

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (2)

Po półrocznej przerwie, działalność wznawia kino „Panorama”. Bardzo się cieszymy, że wreszcie możemy otworzyć drzwi dla naszych Widzów, zarówno tych małych jak i dorosłych. Jak wszystkie kina, będziemy działać w reżimie sanitarnym. Co się zmieniło? Konieczne było ograniczenie ilości widzów na seansach, zapewniamy środki dezynfekujące, wietrzymy sale po każdym seansie a także zwiększyliśmy częstotliwość dezynfekcji toalet i ciągów komunikacyjnych.

 Sugerujemy Wam też zakup biletów drogą elektroniczną. Sklepik na razie nie wznawia sprzedaży.

REKLAMA

Was prosimy przede wszystkim o zachowanie dystansu społecznego i noszenie maseczek. Dbajmy wspólnie o siebie!

We wrześniu, mamy dla Was dwie propozycje filmowe oraz jedną bajkę.

„Pętla” – najnowsza produkcja Patryka Vegi. Film pokazuje prawdziwą historię siatki klubów nocnych kontrolowanych przez agenta CBŚP, która stała się elementem gry ukraińskich i rosyjskich służb specjalnych poprzez sekstaśmy z udziałem polityków, celebrytów, duchownych i innych osób z pierwszych stron gazet.

„Pętla” – 19 września godz. 17.00
„Pętla” – 20 września godz. 17.00

 

 

„Tenet” - to widowiskowy film akcji, w którym szpiegowski klimat zderza się z koncepcją podróży w czasie. Całość jak zwykle owiana jest mgiełką tajemnicy.

„Tenet” – 19 września godz. 19.30
„Tenet” – 20 września godz. 19.30
„Tenet” – 26 września godz. 18.30
„Tenet” – 27 września godz. 18.30

 

 

„O czym marzą zwierzęta” - W odległym zakątku Ziemi, z dala od oczu ciekawskich ludzi, leży Sanktuarium. To miejsce, gdzie zagrożone gatunki zwierząt znajdują schronienie, a źródłem szczęścia i dobrobytu jest magiczne drzewo, które spełnia życzenia. W krainie tej mieszka mała oposica Klara, której największym marzeniem jest zobaczyć śnieg, lepić bałwany i rzucać się śnieżkami z przyjaciółmi. Kiedy nadchodzi dzień, w którym mieszkańcy Sanktuarium zbierają się pod konarami magicznego drzewa – Klara zrywa ostatni liść i wypowiada na głos swe mroźne pragnienie. Niestety w efekcie niefortunnej zachcianki cała sekretna kraina zostaje zamrożona. Teraz Klara, wraz z siostrą Paulą i mądrym jaszczurem Yarrą, musi wyruszyć na długą i pełną niebezpieczeństw wędrówkę, aby przywrócić dawny blask Sanktuarium. Czasu jest jednak niewiele, bowiem mieszkańcom krainy grozi wyginięcie, a nad światem zwierząt gromadzą się niepokojąco ciemne chmury.

„O czym marzą zwierzęta” – 26 września godz. 16.00
„O czym marzą zwierzęta” – 27 września godz. 16.00

 

 

Bilety online do nabycia na stronie bok.bilety24.pl i bok.barlinek.pl.
Kasa kina Panorama czynna zawsze na godzinę przed rozpoczęciem pierwszego seansu.
Projekcja 2D – bilet zwykły 14 zł, junior/senior 12 zł.
Projekcja 3D – bilet zwykły 16 zł, junior/senior 14 zł.
Przy kontroli biletów należy okazać się dokumentem uprawniającym do zakupu biletu ulgowego.

 

Kino Panorama
Sala widowiskowa BOK
Podwale 9
bok.barlinek.pl

Serdecznie zapraszamy!

BOK

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.