pldaenfrdeuk

piątek 18 września 2020r.   imieniny: Irena, Irma, Józef, Tytus

4.1428571428571 1 1 1 1 1 Ocena 4.14 (14)

12 września, w ciepłe słoneczne sobotnie popołudnie, na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego, CRS Pogoń Barlinek podejmował drużynę Orkan Suchań. Gospodarze nie zawiedli i już w pierwszej połowie meczu, pokazali piękną walkę o kolejne punkty.

Pierwszą bramkę dla CRS w 17 minucie spotkania, zdobył Łukasz Blezień. Przewagę nad Orkanem do 2:0, w 32 minucie podwyższył Kamil Dydyna. W drugiej połowie meczu goście strzelili jedną bramkę, jednak to CRS Pogoń Barlinek wyszła zwycięsko z tego spotkania. Ostateczny wynik meczu CRS Pogoń Barlinek – Orkan Suchań 2:1.

CRS Pogoń Barlinek zagrała w składzie – Bartłomiej Siejko, Daniel Baranowski, Kamil Ciesielski, Grzegorz Stanisz, Hubert Domański, Kamil Dydyna, Arkadiusz Emilianowicz, Oskar Kaczmarek, Aron Michalak, Łukasz Blezień, Adrian Dwojewski. Zawodnicy rezerwowi – Oskar Monasterski, Jakub Jędrzejaszek, Marcin Kądziela, Kacper Czarnecki, Alan Michalak, Cezary Bilas, Seweryn Rolnik.

barlinek

Kulturalny i głośny doping było słychać z trybun a zachęcał do tego komentator meczu, Jarosław Bednarek. Niespodzianką była żmudnie i starannie zorganizowana oprawa, przygotowana przez Klub Kibica CRS Pogoń Barlinek. Kilka dni temu, Klub ogłosił konkurs na odgadnięcie liter hasła - #PPDB. Nikomu nie udało się tego odgadnąć ale poznali je wszyscy podczas meczu. PRZYWRACAMY POGONI DAWNY BLASK – takie jest nowe hasło CRS Pogoń Barlinek.