pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 4 marca 2021r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

A A A
4.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 4.33 (3)

14 września po godz. 17.00, tuż przy kościele rzymskokatolickim pw. św. Antoniego z Padwy w Mostkowie, doszło do groźnego zdarzenia z udziałem auta osobowego i rowerzystki.

Jak powiedział nam oficer prasowy KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacek Poleszczuk, kierujący samochodem potrącił jadącą na rowerze 59-letnią kobietę, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

 

REKLAMA

 

Rowerzystka upadła, w wyniku czego doznała ogólnych potłuczeń ciała. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala w Barlinku. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejsce zadysponowano Pogotowie Ratunkowe oraz Policję, która ustala świadków zdarzenia, którzy być może pomogą ustalić sprawcę zdarzenia.

monikary

 

Foto: Czytelnik - dziękujemy

 

Pin It

Komentarze

+7

Guest

Jeżdżąc tamtędy od 20 lat,jeszcze policji na włane oczy nie widziałem z pomiarem prędkości,a co trzeci by mógł ogjechać z tegovodcinka z odwróconym uśmiechem i srogim mandatem,fakt że policja w powiecie Myśliborskim ,ma swoje stałe paśniki,na imne już nie zweaca uwagi.!!!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.