pldaenfrdeuk

 

 


 niedziela 7 marca 2021r.   imieniny: Felicja, Paweł, Tomasz

Reklama

A A A
3.8333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 3.83 (6)

16 września ok. godz. 22.00, Straż Pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze hali jednego z zakładów przy ul. Szosa do Lipian. Pierwsze jednostki dojeżdżające na miejsce, zastały silnie już rozwinięty pożar. Płonął warsztat samochodowy z autami wraz z częścią biurowo – socjalną.

  

REKLAMA

 

Jak nam powiedzieli barlineccy druhowie, udało im się odciągnąć kilka samochodów znajdujących się w pobliżu ognia a także wyciągnąć butle z acetylenem, które zostały natychmiast schłodzone. Na miejscu pracowali strażacy z OSP Barlinek, OSP Mostkowo, OSP Rychnów, OSP Karsko oraz JRG Myślibórz. Zadysponowany został także podnośnik z JRG Dębno. Z informacji uzyskanych od barlineckich strażaków wiemy, że w warsztacie znajdowały się cztery ciągniki siodłowe oraz jeden ciągnik rolniczy.

Od wczesnych godzin porannych 17 września, na miejscu pożaru trwają czynności procesowe z udziałem technika kryminalistyki i biegłego ds. pożarnictwa. To oni będą teraz ustalali prawdopodobną przyczynę pożaru - powiedział nam oficer prasowy KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacek Poleszczuk.

 

M.Przybylska

 

barlinek

 

POŻAR PRZY SZOSIE DO LIPIAN

POŻAR PRZY SZOSIE DO LIPIAN

Opublikowany przez Barlinek24.pl Środa, 16 września 2020

 

🚨 161/2020 ⚠️ Pożar 🚒 499[Z]01 🚒 499[Z]15 📆 16.09.2020r. godz. 22:16 📍 Barlinek, ul. Szosa do Lipian SIŚ: 🚒 JRG Myślibórz x3 🚒 JRG Dębno 🚒 OSP Mostkowo 🚒 OSP Rychnów 🚒 OSP Karsko 🚓 Policja Barlinek x2

Opublikowany przez OSP Barlinek Środa, 16 września 2020

 

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.