pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 4 marca 2021r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (4)

06 października ok. godz. 17.00, doszło do zdarzenia drogowego na DW 156, odcinek Barlinek – Krzynka. Kierująca samochodem osobowym Daewoo Tico, zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w jadącego prawidłowo Nissana Qashqaia.

Jak powiedział naszej redakcji oficer prasowy KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacek Poleszczuk, kierującą Daewoo przetransportowano na obserwację do szpitala w Barlinku, natomiast kierująca Nissanem, została przewieziona (również na obserwację) do szpitala w Gorzowie.

 

REKLAMA

 

Pracujący na miejscu policjanci, przebadali kobiety na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu. Obie były trzeźwe. Przyczyna i przebieg zdarzenia nie są póki co znane, wyjaśnią to policjanci, którzy prowadzą w tej sprawie czynności. Na miejscu pracowały dwa zastępy OSP Barlinek, dwa z JRG w Myśliborzu, Pogotowie Ratunkowe oraz Policja.

 

M. Przybylska

 

Foto: OSP Barlinek

barlinek

 

Pin It

Komentarze

Guest

Cytuję Guest:
Czytam i nie wierzę, jeżeli ludzie faktycznie myślą że to coś da ? Szok. Sam jeżdżę i nie interesują mnie oznaczenia kto gdzie jak zginął.

Wystarczy dostosować jazdę do warunków - więcej nie potrzeba. Czy ktoś jedzie 200 czy 80 jest ok pod warunkiem że robi to w warunkach ku temu sprzyjających.

Wystarczy to jeździć ZGODNIE z przepisami, a nie uważać się za mądrzejszego od innych. Nie jesteście nie wiadomo jakimi figurami, żebyście mieli prawo zapieprzać ile sie zechce.
-1

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Po co oznaczać, zgłosiłem swego czasu niebezpieczne drogowe miejsce w gminie Barlinek, to usłyszałem odpowiedź, że nie było tam nigdy zdarzenia drogowego i sprawą nie nie zajmą a to droga gminna więc nasze wołanie o bezpieczna gminę spotyka się właśnie z takimi odpowiedziami. Jak zdarzy się wypadek komuś ważnemu to wtedy zaczną działać.

To nie jest droga gminna, jednak gmina powinna dbać o bezpieczeństwo swoich mieszkańców i zajęć się problemen.

Sorry ale proszę czytać ze zrozumieniem, napisane jest że to co zgłosiłem było drogą gminną a nie droga do Krzynki.
+9

Guest

Do samej Krzynki droga nie jest zła,wystarczy zwolnić niezależnie od pogody.Pisze ktoś o nowej drodze,szerszych poboczach wtedy wypadków będzie jeszcze więcej bo mlodzi kierowcy zapominają że to las .Liście ,zwierzyna itd. Zabija prędkość i glupota.

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Co roku na tym odcinku ktos ginie. Czy nie można jakoś tego oznaczyć ostrzec??

Kiedy ktoś tam zginął?

20.06.2020
+1

Guest

Ta droga jest bardzo niebezpieczna !!! wiele razy jadąc do Barlinka ta droga z Krzynki czy odwrotnie kierowcy jada tam ponad 90km/h nie patrząc na nikogo. Zwłaszcza ten nieszczęsny zakret !!!!!!! kierowcy jadąc z naprzeciwka wjezdzaja na sąsiedni pas "powiedzcie" co ma zrobić kierowca ?? zjechać na pobocze ? Tam nie ma pobocza !!!!
Kpina i jeszcze raz kpina ! dawno juz powinni zorbic tam oznaczenia BA ! COKOLWIEK COS ZROBIC tyle osób tam juz zginęło tyle wypadkow a Gmina nie reaguje WSTYD !!
+2

Guest

Czytam i nie wierzę, jeżeli ludzie faktycznie myślą że to coś da ? Szok. Sam jeżdżę i nie interesują mnie oznaczenia kto gdzie jak zginął.

Wystarczy dostosować jazdę do warunków - więcej nie potrzeba. Czy ktoś jedzie 200 czy 80 jest ok pod warunkiem że robi to w warunkach ku temu sprzyjających.
+10

Guest

Moim zdaniem droga śmierci. Za każdym razem jak tam jadę, boję się że z naprzeciwka moim pasem będzie jechało rozpędzone wyprzedzające auto. Na tych zakrętach czas na reakcję jest bardzo krótki, a zjechać nie ma gdzie... Kierowców wyprzedzających tam notorycznie na podwójnej ciągłej też nie brakuje. Ta droga, oraz droga do Pełczyc powinny być jakoś oznaczone, np znakiem "Czarny punkt" z informacją ilu rannych było rannych i zabitych w zdarzeniach na tej drodze, coś takiego jest przy wjeździe do Szczecina.
+4

Guest

Cytuję Guest:
może wystarczy zwolnić i nie jechać jak oszołom?:)

Oszołom To z ciebie widziałeś jakie są pobocza dziura na dziurze szybko można w paść i wyjechać z drogi

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.