pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 


 czwartek 3 grudnia 2020r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3)

Święto Ratownictwa Medycznego 13 października, to w kalendarzu święto polskiego ratownictwa medycznego. Powołane Ustawą z dn. 8 września 2006 o Państwowym Ratownictwie Medycznym, po raz pierwszy obchodzone było 13 października tego samego roku.

 

REKLAMA

 

Drodzy Pracownicy Ratownictwa Medycznego, redakcja Barlinek24.pl dziękuje Wam za Wasz codzienny wysiłek w wykonywaniu tak trudnego i odpowiedzialnego zawodu. Praca na rzecz innych, jest czymś wyjątkowym. Czymś, co każdego dnia powinno być zauważane i doceniane. Wiemy, że to co robicie nie jest tylko Waszą pracą, ale także pasją, misją i powołaniem. Życzymy Wam, abyście nigdy nie stracili wiary w sens niesienia pomocy osobom potrzebującym. Żebyście spełniali się w życiu osobistym, byli szczęśliwi i cieszyli się dobrym zdrowiem.

Życzymy Wam samych udanych akcji ratunkowych!

 

Komentarze

+23

Guest

Wszystkiego najlepszego wszystkim ratownikom medycznym . Jestescie Wielcy , dzięki za Wasz codzienny trud w niesieniu nam pomocy w ratowaniu naszego życia. Życzę satysfakcji z pracy,szczęścia rodzinnego i odpowiedniego wynagradzania oraz szacunku

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.