pldaenfrdeuk

 poniedziałek 26 października 2020r.   imieniny: Dymitriusz, Ewaryst, Łucjan

Reklama

A A A
3.1666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.17 (6)

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. To czas, w którym nauczyciele, pedagodzy i pracownicy szkoły, otrzymują życzenia, kwiaty a niekiedy drobne upominki.

 

REKLAMA

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, wszystkim Pracownikom placówek oświatowych gminy Barlinek, życzymy zdrowia, spokoju i pogody ducha. Przyjmijcie od całej redakcji Barlinek24.pl wyrazy uznania oraz życzenia wytrwałości i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Wychowanie dzieci i młodzieży, kształtowanie ich postaw i wytyczanie drogi życiowej, to ogromna odpowiedzialność. Aby Wasz trud, włożony w kształcenie młodych ludzi, na każdym kroku spotykał się z szacunkiem i społecznym uznaniem.

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.