pldaenfrdeuk

 

 


 sobota 6 marca 2021r.   imieniny: Róża, Wiktor, Wojsław

Reklama

A A A
4.3571428571429 1 1 1 1 1 Ocena 4.36 (14)

Kryminalni z Komisariatu Policji w Barlinku w minionym tygodniu mieli niezwykłą interwencję. Dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu w ubiegłym tygodniu otrzymał nietypowe zgłoszenie.

 

REKLAMA

 

Został poinformowany, że w samochodzie marki Seat Toledo jadącego z kierunku Gorzowa Wlkp. do Barlinka ma znajdować się kobieta, u której rozpoczął się poród. W kierunku pojazdu natychmiast udali się barlineccy funkcjonariusze, którzy w miejscowości Moczkowo zauważyli opisywany w zgłoszeniu pojazd.

Na miejscu bez zbędnej zwłoki podjęto pojazd a następnie wykorzystując sygnały świetlne i dźwiękowe przystąpiono do pilotażu ulicami Barlinka. Funkcjonariusze szybko, sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie pomogli dotrzeć rodzącej kobiecie do Szpitala w Barlinku. Na miejscu mundurowi poinformowali o tym fakcie personel szpitala a następnie przekazali kobietę lekarzom. Dzięki szybkiej reakcji policjantów, kobieta mogła w porę dotrzeć na salę porodową.

 

KPP Myślibórz

 

Pin It

Komentarze

-10

Guest

Policjanci powinni wykonywać inne czynności niż pilotowanie rodzących kobiet. Kobiety ! Wybierajcie się do porodu troszkę wcześniej. W całej Polsce wpadamy w zachwyty jak to dzielni policjanci pomagają w porodach. Chyba formację powołano do innych zadań. Rozumiem w skrajnych przypadkach, ale to się robi nagminne.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.