pldaenfrdeuk

piątek 27 listopada 2020r.   imieniny: Dominik, Oda, Wirgiliusz

4.4285714285714 1 1 1 1 1 Ocena 4.43 (7)

Przy ulicy Sportowej po raz kolejny doszło do starcia drużyn z ligi okręgowej. Niestety, po wprowadzeniu nowych obostrzeń, mecz odbył się bez obecności wspierających nasz klub kibiców. W tą sobotę CRS Pogoń Barlinek podejmowała Orła Trzcińsko.

Pogoń od samego początku stawiana była w roli faworyta tego spotkania. Zawodnicy z Barlinka nie zawiedli oczekiwań kibiców i od początku zdecydowanie przeważali nad drużyną gości. Pogoń stwarzała znacznie więcej sytuacji od Orła, lecz przez niedokładność nie potrafiła zamienić ich na bramkę.

Zmieniło się to w 34 minucie kiedy to po zagraniu Kamila Dydyny piłkę do siatki pakuje Hubert Domański. Druga połowa znacznie lepsza w wykonaniu CRS-u. Pogoń z minuty na minutę podwyższała statystyki stworzonych akcji. Pół godziny po zdobyciu pierwszej bramki, gola po zamieszaniu w polu karnym ponownie zdobywa Hubert Domański. Pogoń kontroluje dalszą część spotkania i w 70 minucie podwyższa wynik na 3:0. Strzelcem bramki był kapitan zespołu Kamil Dydyna.

Kolejny mecz zostanie rozegrany 31 października o godzinie 15.00 w Pełczycach, gdzie CRS Pogoń Barlinek podejmować będzie tamtejszy Kłos Pełczyce.