pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 


 środa 2 grudnia 2020r.   imieniny: Balbina, Wiktoryn, Zbylut

Reklama

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (8)

Nie zagłosowałeś jeszcze na żaden projekt, zgłoszony do Barlineckiego Budżetu Obywatelskiego? To ostatni dzwonek, bowiem głosowanie kończy się już w najbliższy piątek, 6 listopada. Pozwólcie, że przybliżymy Wam nasz projekt, który złożyliśmy w ramach projektów sołeckich Budżetu Obywatelskiego.

 

Kim jesteśmy? Mieszkańcami pięknej wsi Lutówko i chcemy, aby nasza miejscowość stale się rozwijała i piękniała. Jesteśmy dostępni dla wszystkich i to właśnie dla wszystkich, chcemy stworzyć kompleks sportowo – rekreacyjny.

Co planujemy? Budowę zadaszenia tarasu przy świetlicy, siłownię zewnętrzną, plac zabaw i wiatę przy boisku. Jesteśmy przekonani, że zwiększy to atrakcyjność naszego sołectwa, pozwoli na integrację lokalnej społeczności, dzieci nareszcie będą mogły bawić się bezpiecznie a siłownia będzie miejscem, gdzie młodzież będzie mogła spędzać wolny czas. W ubiegłym roku otworzyliśmy świetlicę, która sąsiaduje z Ochotniczą Strażą Pożarną i szatnią klubu sportowego. Jeśli śledzicie Państwo wiadomości z naszego sołectwa, to z pewnością wiecie, że działania w świetlicy prowadzone są bardzo intensywnie. Integrujemy naszą lokalną społeczność, organizując tam różne spotkania. Pozwólcie nam rozwijać się dalej. Wszystko w Waszych rękach, a w zasadzie w Waszych kliknięciach.

Cała Rada Sołecka, wraz z sołtysem i mieszkańcami, proszą o Państwa głosy! Dziękujemy Wam za Wasze wsparcie! Dla nas to wiele znaczy.

 

Głosuj na projekt sołecki nr 3 >>>