pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 


 środa 2 grudnia 2020r.   imieniny: Balbina, Wiktoryn, Zbylut

Reklama

A A A
4.3846153846154 1 1 1 1 1 Ocena 4.38 (13)

W dniach 14-15 listopada na kortach przy alei Wojska Polskiego odbył się turniej Grand Prix Szczecina. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i perfekcyjnie przygotowali się do zawodów, w których łącznie wzięło udział aż 40 zawodników i zawodniczek.

W kategorii OPEN Kobiet znakomicie zaprezentowały się Małgorzata Wiśniak oraz Zuzanna Maj. Podopieczne trenera Szymona Bundy były najmłodszymi uczestniczkami turnieju lecz w sobotnich grach eliminacyjnych po fantastycznej grze awansowały do niedzielnych półfinałów. Jak się okazało w drugim dniu turnieju Gosia i Zuzia nie poprzestały na tym i wygrały oba swoje spotkania półfinałowe z wyżej notowanymi rywalkami i tym samym awansowały do finału Grand Prix Szczecina. W meczu finałowym minimalnie lepsza okazała się Gosia Wiśniak pokonując Zuzię Maj 6/3 3/6 10/7.

 

REKLAMA

 

Natomiast w kategorii OPEN Mężczyzn Szymon Bunda w sobotnich grach eliminacyjnych wygrał oba spotkania pokonując T. Kochańskiego oraz P. Leszczyńskiego i pewnie awansował do niedzielnych ćwierćfinałów. W drugim dniu zawodów po znakomitym spotkaniu z obu stron Szymon zwyciężył z M. Andrzejewskim 7/6 6/4 i awansował do półfinału turnieju. Następnie w meczu 1/2 pokonał B. Maciochę wynikiem 6/4 6/4 i tym samym zapewnił sobie miejsce w finale Grand Prix Szczecina. Niestety w meczu finałowym z P. Bilickim przy stanie 2/6 2/3 musiał poddać mecz z powodu kontuzji, ostatecznie zajmując 2 miejsce w całym turnieju.

Gratulujemy w szczególności naszym zawodniczkom, które pokazały, że wieloletnia ciężka praca na treningach, cierpliwość i konsekwencja przynoszą oczekiwane efekty!

 

Akademia Tenisa Barlinek

 

barlinek

 

 

Komentarze

+4

Guest

Wielkie brawa dla trenera, a jeszcze większe dla dziewczyn! Pokazałyście klasę grając z dorosłymi i to w takim turnieju. Gratulacje! Brawo Barlinek! Brawo Akademia :)
-3

Guest

Szkoda ,że tą dyscyplinę tak mocno niszczy pieniądz .Zresztą ten sport nigdy nie należał dla ubogich chociaż są i jeszcze droższe ale życzymy naszym zawodnikom i zawodniczkom jeszcze większych sukcesów bez parcia na pieniądze jako głównego celu.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.